|
Poslao: 29 Sep 2015 19:20
|
offline
- Pridružio: 08 Dec 2011
- Poruke: 72
|
Ganzo 720 i Ganzo 727 su stigli
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2015 19:22
|
offline
- lajavi krelac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Feb 2011
- Poruke: 2819
- Gde živiš: tamo daleko...
|
Drug pukovnik ::Aha, shiping from New Jersey!!!!????
Al zato ovaj lik pravi umjetnost, obavezno da pogledaju svi oni samozvani vrhunski nož majstori, puna ih usta samog sebe.
Istina, daleko od toga da mu je radiona ''garaža'' ali takva pedantnost i predanost...svaka čast. To cijenim !
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sve ispod savrseno uradjenog i finisiranog noza u prikazanim uslovima bi bila teska sprdacina.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2015 19:36
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
lajavi krelac ::Drug pukovnik ::Aha, shiping from New Jersey!!!!????
Al zato ovaj lik pravi umjetnost, obavezno da pogledaju svi oni samozvani vrhunski nož majstori, puna ih usta samog sebe.
Istina, daleko od toga da mu je radiona ''garaža'' ali takva pedantnost i predanost...svaka čast. To cijenim !
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sve ispod savrseno uradjenog i finisiranog noza u prikazanim uslovima bi bila teska sprdacina.
Umetnost nije, bar onaj deo koji sam pogledao, ali zanat jeste. I to Zanat. Sa velikim Z. Samo mu ruža nedostaje (i lep komad drveta za ogrev)!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2015 20:00
|
offline
- Pridružio: 26 Apr 2011
- Poruke: 1540
- Gde živiš: Subotica
|
Пратим Гауга на ју тјубу.Лик ради једноставне али јако фине ствари.И да..........наравно да му радиона напуцана али и поред тога није к*****е већ таман како треба.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2015 21:15
|
offline
- Pridružio: 01 Okt 2012
- Poruke: 4062
|
jeftino, jednostavno
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2015 21:28
|
offline
- Pridružio: 26 Apr 2011
- Poruke: 1540
- Gde živiš: Subotica
|
Тролски је такође добар а по мало и необичан.Свиђа ми се како ради.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Sep 2015 09:11
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
Nemam pojma ko je proizvodjač, al' da vas počastim za 700-tu stranu teme...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Sep 2015 09:31
|
offline
- milan spirić
- hemijske- tehnogije
- Pridružio: 27 Apr 2013
- Poruke: 61
- Gde živiš: Niš
|
OrthodoxWidowmaker ::Тролски је такође добар а по мало и необичан.Свиђа ми се како ради.
I ja pratim njegove radove.Sviđa mi se kako radi damask.Skoro sam dobio jedan nož , od damaska -koji košta 200 franaka na restauraciju.Imao je šare koje su jedva vidljive.Ali sam ih pojačao da se bolje vide.
Pogledajte kako sam uradio:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo i slike :
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|