Pištolj CZ M88 kal. 9mm

14

Pištolj CZ M88 kal. 9mm

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

duga devetka ti je kalibar 9x19mm (poznat i kao 9para, ili 9luger) a kratka devetka ti je 9x17mm metak koji je vec zaboravljen, moze se reci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Што заборављен? Жив и здрав је до данашњег дана. Преко баре њега највише користе за мале пиштоље са слободним затварачем.



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

mislim kod nas.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Што је права штета.

offline
  • enesnp 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Apr 2010
  • Poruke: 5

ali u kojem je kalibru m88 i m88A ? 9x19? jer na zastavinom sajtu vise nema toga :/

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 83

kako nema, evo sad ga vidim. inače, kalibar je 9x19 (ili 9mmPARA kako je tamo označen, svejedno).

offline
  • Pridružio: 01 Sep 2009
  • Poruke: 626
  • Gde živiš: Makedonija

Ima i M88 u kalibru 40S&W.U gunsmagazine odavno sam citao prilog o ovom m88icom u 40cal.Jel na ovim prostorima ima m88ice u 40sw ili te 88ice su samo za izvoz u Amerika?

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Ne znam da li je neko postavio ovo ali...
M88 je "glumio" u filmu "Poslednji kralj Škotske":





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

10x10 ::Ja ovde nisam video ni jednu u kalibru 40S&W.

bogami nisam ni ja, cak prvi put cujem za ovo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 840 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 2 sakrivenih i 826 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, Betty25, cole77, dok80, hyla, Jaxupa, royst33, Shilok, shiro, Sin Boskic, Titan, wolverined4