Pokažite svoje oružje

78

Pokažite svoje oružje

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Walther



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

ALBION101 ::Walther


Јако лепо.... Zaljubljen
Mорао сам овај линк да ставим... Ziveli
Mr. Green



offline
  • Pridružio: 15 Jun 2010
  • Poruke: 763
  • Gde živiš: Srbija

Nesto lepo za pocetak godine.
U onoj starij Jugi je koriscen za UIT disciplinu 30+30 pistolj i revolver velikog kalibra.
Maksimalno sto je moglo da se postigne sa njim je do 550 krugova i to na misice.





offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

К'о да је Хелбојев... Smile

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 316

DVC virus ::Nesto lepo za pocetak godine.
U onoj starij Jugi je koriscen za UIT disciplinu 30+30 pistolj i revolver velikog kalibra.
Maksimalno sto je moglo da se postigne sa njim je do 550 krugova i to na misice.





Lep je lep!
Svidjam!
Virus jesi vodio evidenciju koliko si ispucao iz njega? (Pitam cisto ako odlucis da mi ga poklonis da ne vata prasinu,i tako... Zagrljaj Mr. Green )

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Zastavina 6inčna M83 iz koje godine je?
Moj je od 4inča i iz 91.g.a sa njim sam imao najviše 515 krugova još 92.g.na Bubanj potoku kad smo se spremali za armijsko takmičenje a posle samo za svoju dušu...

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 316

Vojo druze taj njegov je 586.


online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Odličan je natpis od tog mr.Smita na kirilici al ga ja malko permutovah na brzaka da je Zastava u pitanju..
Nego kad li će taj smit da se prodaje i pravi kod nas a da ga plaćamo u rubljama..?Malo šale..

offline
  • Pridružio: 15 Jun 2010
  • Poruke: 763
  • Gde živiš: Srbija

Mnogo,ali .38 vat katera tako da nije ni osetio,jos davno je uradjen tjuning,opruge,poliranje povrsina mehanizma za okidanje.Tako da je kasnije sluzio malo i za IPSC samo sa hogovom drskom,interesantno iskustvo.
Vojo,da li je tada vojska pucala 30+30 precizno i brzo ili 60 precizno.

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Kako i u nazivu stoji 30 precizno a potom i 30 brzom paljbom.Ja se u toj disciplini nisam takmičio već sam se samo oprobao i to sa 38spl i olovnim WC zrnima.Do pucanja revolverom je došlo dok se nisu svi makli sa strelišta da nama sa AP i trostavom stvore mesto za trening.Trostav je bio moja disciplina i to do 84.sam pucao sa M-48.Potom sa PAPovkom i na kraju sam ostao dosledan na AP i tu sam imao najbolje rezultate kada sam na Divizijskom takmičenju u Pančevačkoj kasarni 5000 osvojio prvo mesto..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1734 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 5 sakrivenih i 1637 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Ailton, ALEXV, Apok, Ares12356, baltazar01, Bane san, Bbbggg1979, bestguarder, blatruc82, bojank, brufen, C-Gun, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, Colt D, cuvarkuca, darionis, Dejan_vw, Djokislav, Djota1, Dolinc, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, Electron, galijot, Gorilo_1991, goxin, Ikica977, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jaxupa, Jose, Jozo74, Krusarac, Kudun, Lošmi, Mae, Marko Marković, Marko88, Mcdado, mercedesamg, miki kv, Miki281, milanpb, milenko crazy north, Miler88, MILO-VAN, mirkoro, mm1811, mnn2, MrG, neko_drugi, nemkea71, Nepopravljivi, obsc, OKT, oldtimer, Orc, ozzy, Pekman, peradetlić, Piani Jazzer, picknick, predragc, proljece, repac, Robin, sap, sasics, skok, SlaKoj, Smajser, sokojet, StalniPromatrač, stegonosa, taomaster, vathra, vidra boy, Vlada1389, Vlada76, voja64, xAlex2, YU-UKI, Zavulon, zeka013, Zoca, zokilivac