Ruske podmornice

40

Ruske podmornice

offline
  • Pridružio: 07 Dec 2011
  • Poruke: 736

Oscar ::^U planu je i prenaoruzavanje svih Антей(949А), tacnije zamena masivnih Granita sa raketama tipa Oniks i Kalibr.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Isto planiraju i na Kirov-ima, kod njih se pominje veci broj raketa zbog manjih dimenzija novijih, predpostavljam da ce isto biti i kod ovih podmornica.


Granit ima dijametar od 0,85 metra, oniks od 0,7 a klub od 0,53 metra. Svakako će biti nešto lakše nagurati više klubova na mjesto jednog granita, ali s oniksima će biti malo problema da se integriraju za više od 1 za 1 zamjenu...

Ovisi kakva prekrajanja misle napraviti. Najlakše će biti spojiti dva silosa u jedan (ionako sada po dva silosa dijele jedna vrata).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Oscar  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2010
  • Poruke: 807

Napisano: 12 Dec 2011 23:26

^Evo ga ista vest, drugi izvor.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:......designers had managed to place missiles in the Granit launching tubes without hull adaptation and even increased combat load.

___________________________________________________________________

I jos jedna vest "Ruski brodovi ce moci da nose BrahMos"

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Dopuna: 21 Dec 2011 11:06

Modernizacija i remont podmornice "Верхотурье"(проект 667БДРМ) bice zavrsena do kraja 2012.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

То се зове - ''на вука повика...а лисице месо једу''. Стално се прича о разоружању, а Руси (богу хвала) не остављају себе спуштених панталона...

offline
  • Oscar  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2010
  • Poruke: 807

Юрий Долгорукий uspesno ispalio salvu Bulave!

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

offline
  • Cigi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Jan 2011
  • Poruke: 3042
  • Gde živiš: Novo mesto

Oscar ::Юрий Долгорукий uspesno ispalio salvu Bulave!

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kako sam razumeo i isto kaže na Defence Talk forumu jedan Rus bi to trebalo da bude završeno testiranje i prihvatanje u upotrebu.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Napisano: 28 Dec 2011 20:50

BULAVA

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 29 Dec 2011 17:37

Fire breaks out during Russian nuclear sub repairs, no radiation threat

Citat:A fire broke out at the Yekaterinburg nuclear submarine on Thursday during repairs at a shipyard in northern Russia, the local emergencies ministry department said.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Oscar  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2010
  • Poruke: 807

^K-84 Ekaterinburg

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nabijem vas na tu votku,brod vam gori......

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Na istoku ništa novo GUZ - Glavom U Zid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 847 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 4 sakrivenih i 749 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, Aleksa 3215, Aleksej, Asteker, bavar357, bax0904, bojan313, bojan_t, bojank, Bubili, bunker, celt, Cirkon, Daba75, DeerHunter, dexteroza, dj.ape, djile1, Djokkinen, djonsule, Djota1, djuradj, dmitarche, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, dradex, DragoslavS, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, Džekson, Foxdie, goran.vvv, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, Jablan, jalos, Jaxupa, JimmyNapoli, Jozo74, koom0001, kreker, Kudun, laki_bb, Laluvr, littlebunny, lukac, Maki1981, Marko1238, mikrimaus, mile.ilic75, mishkooo, Naj-Turs, neutrino, Nikola93., nikolapetkovic, nixos, nuke92, oldtimer, pein, Permaldar, Polifon, predragc, rovac, royst33, samoulogovankorisnik, samp1389, Semberija, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Sone0883, ssekir75, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Tribal, Tvrtko I, VanZan, Velički, vlada035, vladom6, Volkcho, vrgudinac, zivojin32, ZlatniRez, Zmajac, Đurđevdan