Ruski leteci laser A-60

2

Ruski leteci laser A-60

offline
  • Pridružio: 27 Okt 2011
  • Poruke: 1285

Što nisu amerikanci odustali od onog svojeg lasera koji je bio montiran na Boeingu 747?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3810
  • Gde živiš: Makedonija

Kaćuša ::Što nisu amerikanci odustali od onog svojeg lasera koji je bio montiran na Boeingu 747?

Ниси у току одустали су.



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Kaćuša ::Što nisu amerikanci odustali od onog svojeg lasera koji je bio montiran na Boeingu 747?

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Neke info od predprosle godine

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Россия создаст лазер для подавления разведки противника

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

U Taganrogu

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1529

zoran MKD ::Kaćuša ::Što nisu amerikanci odustali od onog svojeg lasera koji je bio montiran na Boeingu 747?

Ниси у току одустали су.

Pitanje je to....Nikom ja ništa ne verujem.....možda će samo preći na "crni fond" da se javnost ne bi uzrujavala zbog kao krize i to.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

Обновљен пројекат А-60!?

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Nova verzija, zasad samo kao patent:





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3810
  • Gde živiš: Makedonija

mean_machine ::Vrlo praktično. Već su 1980tih imali veliki zemljaski laser koji je mogao da ometa satelite (verovatno i da ih trajno ošteti), ali ovo je korak napred jer letelice nisu lak cilj za razliku od velikog zemaljskog postrojenja.
Земаљско постројење је било дуго чак километар
али снака 150 Kw

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8477 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 8415 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, aleph_one, Betty25, blankspace, blatruc82, Bo96, bojan84, boxbole, cenejac111, darionis, Darth Malak, Dekanovic, delboy, djonsule, Doc, Dorcolac, Dragacevac, dukajov, ElGenius, esx66, Georgius, goran.vvv, iceburn, igorpet, Imperator_Aleksandr_lll, Ivica1102, jodzula, Još malo pa deda, kibihrchak, KizJ, Korle, Logic005, lord sir giga, milenko crazy north, MiroslavD, mkukoleca, momcilob55, nesa1962, Nikolajevic, OKT, operniki, ozzy, picknick, Recce, S-lash, Srdjadj70, stokssone, synergia, Tvrtko I, Username1000, vathra, vidra1, VJ, vladaa012, vukajlo71, zivojin32, ZZZ