Žandarmerija

162

Žandarmerija

offline
  • Master Instructor
  • Pridružio: 17 Mar 2015
  • Poruke: 412
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

boksi ::

Ili nije pripadnik Žandarmerije ili je lično iz svog dzepa platio jaknu, imaju oni Jumkove jakne, a i cena Pentagonove jakne nije isplativa za masovno opremanje Žandara

PS. I dalje cekam da se udostoje iz Jumka da mi odg. na mail ... Evil or Very Mad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

Je li ovo alpinistički pojas ili je opasač sa halkom poput Blackhawkovog Rigger ili 511 Alta?



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8004

EOD ::Je li ovo alpinistički pojas ili je opasač sa halkom poput Blackhawkovog Rigger ili 511 Alta?

[TACTICAL TOOLS Cobra D Ring opasač]
Kopču potpisuje "#AustriAlpin", proizvođač koji trenutno predstavlja standard u kvalitetu i izdržljivosti. Kajiš se koristi kao opasač samostalno, ili provučen kroz "MOLLE" opasač i upotrebljava se radi osiguravanja u helikopteru, uz gurtnu (eng. personal retention lanyard), kao i pri alpinizmu u slučaju nužde. Upotreba je taktički opravdana, jer omogućava operaterima da u svakom trenutnu u okviru opasača imaju i sistem osiguranja.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

Imam sličan opasač, pa zato i pitam. Inače, ukoliko baš ne moram (slučaj nužde) onda i ne visim na njemu. Za osiguranje je sasvim dobar, gurtna&karabiner i to je to.

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

^ Nikako! Ideja je da ljubitelji ovakvog tipa fotografija uživaju u njima, a ne da imaju odvratan natpis preko cele fotografije Smile

Ali evo malog teasera sa blog temu koja će osvanuti za koji dan :




Stay tuned, što bi rekli ameri Wink
Sa komandom Žandarmerije sam odradio odličan posao i napravili jednu lepu kolekciju fotografija od kojih se neke mogu naći na njihovom novom kalendaru.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Lepo su sredili BOV-3 i BUP

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8004

Faki-Valjevo ::Lepo su sredili BOV-3 i BUP

Nama je farbanje najaca strana kao i sa Lazarima Very Happy

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

Шта је у средини?

offline
  • Pridružio: 12 Maj 2017
  • Poruke: 42

Snorks ::Шта је у средини?
YPR-765 Ziveli

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

boksi ::Faki-Valjevo ::Lepo su sredili BOV-3 i BUP

Nama je farbanje najaca strana kao i sa Lazarima Very Happy

Јел би стао прекопута?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 965 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 10 sakrivenih i 890 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., Andy, Apok, Ares12356, Bgd123, bobor, bojank, bojcistv, Botovac, Branko Matić, C-Gun, Chainsaw, CheefCoach, Cvexi, desmeki, DonRumataEstorski, Dusko_Dugousko, Džekson, FOX, GH69, Glavonja049, Hans Gajger, ikan, jackreacher011011, Jozo74, K a s p e r, Kolimator, kybonacci, laurusri, Lep1na, malimedo01, milanpb, Miler88, Milun24, mir juzni, mm1811, museum, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nemkea71, operniki, precan, Pururin, radovanstojkov023, Ray1973, Remarqe, samp1389, Semberija, Sharpshooter, sonico, sosko, Stevan Visoki, suponik, taomaster, Titan, tooljan, trpche, Vaske8990, VJ, vobo, vojnik švejk, zlizo, Zmaj Tolak, 1107