Maskirna uniforma vojnika

597

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

djox ::Obala Slonovace







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541


Kako engleskim oficirima prave svoje radne i svecane uniforme
Znam da je OT, ali nisam znao gde da postavim video



offline
  • Pridružio: 16 Jan 2012
  • Poruke: 291

Jel se nase svecane uniforme za oficire kroje po meri ili je i tu odokativni princip "evo ti ova velicina"?

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

To što nazivaš svečanom je valda SLUŽBENA odeća a ona se šila po konfekcijskim brojevima a samo onima koji se nisu baš uklapali u JUS su nosali na doradu.
Svečana je pripadala samo višim činovima i generalimaa nju su mahom šili po narudžbi i to je ona olovno plava za sve ista dok je službena u bojama rodova...

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

Svita prati modu a vojsku ko šiša. Da li neko zna čija je multicam uniforma?

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Pretpostavljam Jugomport.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Obratite paznju sta nosi Tactical Vulin.

A evo nesto sa sajma u Parizu

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Super duper trooper Vulin..je uzeo starijem bratu ove m10 hlače. Nadam se da mu je onaj dozvolio da se malo vlada po putarama. A bluza.. ih, dobila bi na style da je ubacio svežanj kljuceva u gornji džep, cigare u drugi...i u donji kakav mobilni .
Taj kroj džepova jednostavno...fashion NO-NO!

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Jel ovo nasi u MTP?

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

mushroom ::Jel ovo nasi u MTP?

Zato što imaju stomake?? Smile

Ako ovo bude nova bluza za VS ceo sastav, onda stvarno treba nekoga streljati,

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1677 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 8 sakrivenih i 1608 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ArchaBasha, Bobrock1, boj.an, bokicacar, BORUTUS, Bubimir, Cicumile, Clouseau, Comyymoc, Dejan_vw, Despot Đurađ, doktor097, Džekson, galico, glados, ibssa, Igritelj, Ikica977, Insan, Jaxupa, Jeremiah, jimi_agf, Jose, Kajzer Soze, komenski, Krusarac, LostInSpaceandTime, menk, mgolub, milenko crazy north, Miler88, Milometer, monomah, mrgud2025, naki011, nixos, Parker, Pekman, precan, royst33, S-G, sap, saputnik plavetnila, Semberija, Sirius, SirOliver, Smiljkovich, Troja, trutcina, Tvrtko I, Veless, VJ, Vladimir90, Walkers, wulfy, ZetaMan, Zoran1959, zrno, 79693, 800077