Novi grb Srbije

221

Novi grb Srbije

offline
  • Cufo  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 21 Feb 2012
  • Poruke: 940
  • Gde živiš: Whitecity

I meni je ova DVOBOJNA fenomenalna! Zaljubljen

Ima raznih predloga na netu:














Ako ćemo ISTORIJSKI onda ide ovaj orao:








Posle one Dvobojne meni najlepša:




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Graphic design
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 271
  • Gde živiš: Belgrade

Napisano: 02 Okt 2021 18:10

Zanimljiva simbolika amblema ZSO... Malo sam se pomucio da pohvatam sta / kako / odakle ide, ali sam na kraju uspeo nekako da uklopim Very Happy






Dopuna: 02 Okt 2021 18:16

Mada, moze i ovako, iz malo zlatne... kao zastava Dusanovog carstva... zlatno/crvena Smile moze da lici na bozur, krst, ocila...



Dopuna: 04 Okt 2021 13:14









Dopuna: 04 Okt 2021 13:16









offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

и шајкача постоји у оном логоу. ово ладно може да буде српски општи симбол а не ЗСО

offline
  • Graphic design
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 271
  • Gde živiš: Belgrade

Napisano: 06 Okt 2021 16:34



Dopuna: 06 Okt 2021 16:37



Dopuna: 06 Okt 2021 16:39



Dopuna: 07 Okt 2021 10:22

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7610

Koска, да ли би могао да пробаш овакав облик штита са оцилима да уклопиш са Лабатовим ВЈ орлом? Very Happy

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2020
  • Poruke: 33

offline
  • Graphic design
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 271
  • Gde živiš: Belgrade

Napisano: 07 Okt 2021 16:13



Dopuna: 07 Okt 2021 16:14

Kos93 ::Koска, да ли би могао да пробаш овакав облик штита са оцилима да уклопиш са Лабатовим ВЈ орлом? Very Happy

probacu...

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2010
  • Poruke: 423
  • Gde živiš: wlashington

Jel ovo neka zajebancija, ili stvarno imaju ovo?!

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7610

Злоупотреба амблема гарде.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 943 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 8 sakrivenih i 868 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AirSremac, airsuba, ALEXV, AMX72, Asparagus, Bobrock1, bojank, Centauro, Chainsaw, chichabg, coaaco, Cvijo_ue, Dejan_vw, Djokislav, doom83, Dorcolac, dovby, DragoslavS, Džekson, ekser222, EVIDENTICAR, FilipSRB, Giskard, igorkozar83, Kalu128338, Kobrim, komenski, Kvaka22, Lance Guest, lcc, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mexo, mgolub, MILO-VAN, mnn2, monomah, mustangkg, nerislav2025, nikolapetkovic, pablojepao, Piani Jazzer, Pilence, proka89, repac, Robin, rodoljub, ruma, sap, septembar, ShtagodShtagod, SKYLINE, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Trpe Grozni, TRZH92, Velizar Laro, Vlada78, W123, WerWolf14, yrraf, zajcev1, ZlatniRez