Uniforma M-10

110

Uniforma M-10

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2009
  • Poruke: 451

Definitivno bluza mora biti kraca i strukiranija...
E,da....Kakvo je misljenje o cizmama? Deluju skroz korektno i mnoogo bolje od svega do sada (bar na slici). Moze i neka close up fotka cizama (spolja, unutra, djon...)?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jan 2011
  • Poruke: 205
  • Gde živiš: Lazarevac

Још да су урадили неку вариијанту чизама у преврнутој кожи,крем боја и тако то...где би нам крај био Very Happy Very Happy Very Happy



offline
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 949
  • Gde živiš: Serbia

PleoJSO ::Још да су урадили неку вариијанту чизама у преврнутој кожи,крем боја и тако то...где би нам крај био Very Happy Very Happy Very Happy

Ili u "Sage Green" Mr. Green



offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Baš su lepe čizme.

offline
  • Pridružio: 19 Avg 2010
  • Poruke: 1350
  • Gde živiš: NIŠ

barjaktar1987 ::Џепови на панталонама, прво бочни џеп који има три мала у себи а ионако је сам тесан, и џеп на подколеници који искрено не знам чему може да послужи:



Видим дугмиће, значи поново се враћамо на "И К О М" - игла, конац, огледалце и марамица Ziveli

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2010
  • Poruke: 60

anbeast ::Definitivno bluza mora biti kraca i strukiranija...
E,da....Kakvo je misljenje o cizmama? Deluju skroz korektno i mnoogo bolje od svega do sada (bar na slici). Moze i neka close up fotka cizama (spolja, unutra, djon...)?


Имаш слике и утиске у теми Војничке чизме, то сам поставио још прошле године.
После годину дана утисци су: Никако нису за лето, удобност је све мања после доста ношења, предњи део се одлепљује.
А ове су ми друге чизме пошто сам предходне прилично изакао.
И чизме се не добијају. Ово смо добили само неколицина нас који смо ишли на промоцију.

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2010
  • Poruke: 423
  • Gde živiš: wlashington

I dalje niko ne vodi racuna o tome da se postuje Pravilo nosenja oznaka na sluzbenoj/ratnoj/radnoj uniformi. Vojnici ne nose reverznu zastavu na desnom rukavu, a samo je ovaj pilot ima.

offline
  • Pridružio: 01 Jul 2010
  • Poruke: 39

Po mom misljenju ova zastava na rukavu pilota je prevelika, vojnici nisu bozicne jelke pa da se na njih kace ukrasi, oznake treba da budu vidljive ali i diskretne. Pa nije to reklama majka mu stara pa da mora da se vidi po svaku cenu.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13028
  • Gde živiš: Srbija

^ Ova bugarska na rukavu bugarskoj pilota je ok velicine.

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2008
  • Poruke: 547
  • Gde živiš: Na gornjem spratu



Jako mi se sviđa ova slika. Fenomenalna kombinacija boja.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1430 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 10 sakrivenih i 1354 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aleph_one, ArchaBasha, baltazar01, Bobrock1, BORUTUS, bunker, Cicumile, Clouseau, cole77, Comyymoc, Djokislav, doktor097, DragoslavS, Duh sa sekirom, Džekson, Electron, galico, glados, GveX, ibssa, Igritelj, Ikica977, Insan, IvanMiletic, Jaxupa, jimi_agf, JK, Jose, Kajzer Soze, komenski, mgolub, milenko crazy north, Miler88, Milometer, monomah, MountAndBlade, mrdaak, mrgud2025, naki011, nenad81, nixos, Parker, Pekman, redstar72, repac, royst33, S-G, saputnik plavetnila, Semberija, SirOliver, Sky diver 29, Smiljkovich, Srna, Troja, Tvrtko I, VJ, Vladimir90, Walkers, wulfy, Zanimljivo, ZetaMan, Zoran1959, zrno, 79693, 800077