Uniforma M-10

127

Uniforma M-10

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Sa vezbe u Makedoniji.







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Mar 2009
  • Poruke: 236

bajrami, kako ide ucenje rada u wordu?



offline
  • Pridružio: 02 Jun 2011
  • Poruke: 195
  • Gde živiš: Mirna Backa

@Trpe Grozni
Jel ono na prvoj slici spitfajerica? Jel on vojnik? Koja to vojska koristi?

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2010
  • Poruke: 423
  • Gde živiš: wlashington

@GreenMan

Onaj lik na gornjoj slici je podoficir makedonske vojske. Trpe, izvini sto ti upadoh u rec.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Poskok.79 ::bajrami, kako ide ucenje rada u wordu?

Ma ko fol nešto kucam u wordu Đukiću - da samo vidiš kako sam odradio headshot na CS pre minut, razbio sam onog iz Azerbejdžana Mr. Green

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Боље да су и џемпер да ураде у нијанси зеленен као што је код дукса.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

GreenMan ::@Trpe Grozni
Jel ono na prvoj slici spitfajerica? Jel on vojnik? Koja to vojska koristi?


Verovatno je to pripadnik VING-a ARM (Vazduhoplovna ZIzvidjacka Napadna Grupa-Makedonsko RV), oni nose takve jakne.

Inace, po cinu koji nosi, u pitanju je kapetan.

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2011
  • Poruke: 163

Novi momenti
M10 majce

offline
  • Pridružio: 21 Dec 2006
  • Poruke: 450

на нишком бувљаку сам виђао холандске ДПМ панталоне, кажу да их је радио Јумко

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

walther45 ::ko radi ovaj DPM.je li brit.original ili koja firma iz srbije?
Britanski je i to radjen u Arktisu koji je poznat po kvalitetnim proizvodima i nenormalnim cijenama.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8062 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 5 sakrivenih i 7997 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, _Rade, Apok, awathorn, bokicacar, brandža84, brufen, Civa, Clouseau, Colt D, Dioniss, draganca, DragoslavS, dskrlec33, Džekson, ekser222, Electron, flavius89, foka106, Folkstar, goran.vvv, Grebostrek, grenadir, Ikica977, K-1A, kihot, KizJ, kolle.the.kid, Kruger, Laske, laurusri, Lep1na, M74AB3, Magistar78, marko.petrović92, milanpb, Milometer, mnn2, Moldovan, naki011, OKT, opt1, Panter, Phaeton, pisac12, Pururin, redstar72, S2M, sap, Shinobi, stefan95, Stojan Mrsavi, tm, Valter071, Vanderx, vathra, VJ, Vojkan Petrovic, xAlex2, Zemunikola