Angažovanje VS u mirovnim misijama

63

Angažovanje VS u mirovnim misijama

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

Znam da nece i da je to samo za forkanje. Zato i postavljam pitanje zasto iko misli da nosenje bera u avionu promovise VS na bilo koji nacin.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

VP3987 ::Znam da nece i da je to samo za forkanje. Zato i postavljam pitanje zasto iko misli da nosenje bera u avionu promovise VS na bilo koji nacin.

Zato sto 99,9% ljudi ovo vidi samo kao jednu lepu fotku nasih mirovnjaka a ne kao " jbt koja budala ih je naterala da i u avionu nose bere"

Ziveli



offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Iz nekog drugog ugla...ispracaj u Liban
[url=Tekst za link]ispracaj u Liban[/url]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451

Испраћај мировњака у Централноафричку Републику

Citat:Четврти контингент Војске Србије данас је свечано испраћен у мисију Уједињених нација у Централноафричкој Републици (MINUSCA), где ће 68 припадника Војске Србије наредних шест месеци у саставу лаке пољске болнице бити ангажовани на медицинском збрињавању снага у мисији.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451

Opa, pravimo savez Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Moze sloga, moze savez, samo nemo' da upadate u Srbiju vise onako, nije zdravo Mr. Green

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451

A ja jednom citam grupu susjeda koji objasnjavaju kako su oni evropski Izrael, jadni ugrozeni sa svih strana A sad kad ono stvarno, Srbi i Austrijanci sa bajonetom cestitaju

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Sokolovi Smile






Opet nozevi Mr. Green

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

koje cipele nose mirovnjaci?

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Proizvođač cipela je Gepard.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 897 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 6 sakrivenih i 804 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Asparagus, Automaticar, b_z_b, BORUTUS, Bosnjo, boxbole, Bozjidar87, brandža84, BSD, bunker, BZ, cinoeye, Czrweni, Dannyboy, darionis, Darth Malak, DavidA, Dejan_vw, dekan.m, dj.ape, djonsule, DonRumataEstorski, DragoslavS, dulleo, EVIDENTICAR, Feller, Flanker-G, Foxdie, ghoost, goran.vvv, Gradjanin, Haris, HawX, Incognito, ivan979, jalos, Jozo74, Kapetan Hadok, kib, koom0001, kybonacci, leopard83, leptirleptir, Lieutenant, ludvig 78, lukac, medaTT, Medojed, mercedesamg, Mićko, monomah, mrvica78, Nemanja.M, nenomir, nenooo, nerislav2025, obsc, Otto Grunf, Pantaaa, pein, ping15, Polifon, PoolbegD02, probisic, procesor, raster12, Ray1973, repac, S-lash, sasics, scimitar19, Sone01, stalja, Stoilkovic, tanakadzo, tecataki, Tribal, tritonus, trutcina, vathra, Vlajman1957, vrgudinac, zlaya011, zule2, Đurđevdan, 79693