Angažovanje VS u mirovnim misijama

62

Angažovanje VS u mirovnim misijama

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Za sator/kabanicu nesmem pre utorka,ali iskreno meni se nesvidja.nemoze nista da bude dobro ako je 2 u 1,videcete sliku satora i sve ce vam biti jasno..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Ranac, pfff ... mislim da je Dragićev.... mislim. Pored njega je bio i ranac za bolničara... a taj je Dragićev sigurno. Njega sam više zagledao.



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Dragićev je sigurno,nisam video nigde u upotrebi nov Yumkov! Čekaj Faki opet šatorsko krilo(kabanica) kao kod starog?Pa kome je to palo na pamet!

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926




Ko sto vidite nije ni MD ni Yumco.
Uniforma je ok. Pantalone su iste samo tanje, bluza se malo razlikuje i takodje je tanja, kacket je od istog tankog materijala. Ostalo je manje vise isto.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Napisano: 27 Maj 2016 13:00

Čudi me da su Koteksovi zbog nekih internih naredjenja oko nabavki!

Dopuna: 27 Maj 2016 13:03

Duxhm,slikaj bluzu ako možeš!

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Hvala puno i srećno!

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

Otisli [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

A zasto u avionu nose bere na glavi? Video sam i jednu forografiju JNA na kojoj vojnici iz aviona izlaze sa slemom na glavi. Da li je takva idiotarija zaista neophodna?

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Ma to je za fotkanje, nece sigurno 3 sata da nose bere dok sede u avionu...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 721 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 5 sakrivenih i 638 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Atomski čoban, awathorn, bankulen, Bbbggg1979, bbogdan, Bobanzd, bobor, bojanM84, Bombarder, Bombona, Boris BM, Borkanović, BORUTUS, BSD, Bumbo, cakija, cifra, coaaco, CORDEIRO, crazydkure, Despot Đurađ, Djota1, Dorcolac, Džekson, Feller, FOX, g_g, Glavonja049, Goran 0000, gorankuba, HrcAk47, Ivoo, Jager715510, komenski, ladro, Laluvr, luka35, m94j, Marko00, medaTT, MGBRBG, Milanče222, Miler88, miljannis, MILO-VAN, Milos ZA, Mis uz pusku, Mićko, Mldo, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, Nikolajevic, Nole, Nomica, raster12, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, Shilok, Sky diver 29, Slingshot, Sone0883, Srky Boy, Stevan Visoki, stingD, t.mile, tajvankanasta, tooljan, Tumansky, vazduh, VekiJ, vladom6, xAlex2, ZetaMan, ziggga, Zorge