Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

343

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Razvili smo "strucni borbeni sistem"

Uh...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

A do sada su se razvijali samo NESTRUČNI borbeni sistemi kao analogija ovog novinara u SPUTNJIKU...



offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

sasans23 ::Citat:Предмет јавне набавке бр. 59/2017 у отвореном поступку су добра: Чизме за пилоте, 100 пари

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


A na dnu postoji odluka o obustavi postupka od 28.12.2017. Ponuda firme Gepard nije bila prihvatljiva a nisu dobili ni jedu prihvatljivu ponudu te se postupak obustavlja.

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Диковић: Потребан нам је ракетни систем ПВО домета 400 километара

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2007
  • Poruke: 1097

Ово је типичан новинарски наслов, издвојен из контекста и употребљен да би се читалац привукао да прочита текст. У тексту се помиње и БУК, као систем средњег домета, који је предуслов да се уопште купи било који систем С-типа.
А наравно неће рећи да нам уместо 6 нових много боље дође 12 половних руских хеликоптера....
Најавио је модернизацију тенкова, ваљда је ово добра вест за нашу индустрију ...

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Диковић је најавио и даљу модернизацију БВП М80
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
А имамо и занимљив прилог из ППТ наменске Трстеник.Купљено 11 нових машина.Носиоци су радова по питању,Мали Милош,Огањ,Морава Сора,Пасарс,не знам у ком обиму али везано је за камионе...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

Znaci Dixon ove godine fura u penziju. Hoce li predsednih drzave i clan partije da ga zadrzi na funkciji kao primernog vojnika?

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

Ајмо лицитација. Ко је ће бити нови НГШ Smile

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Niko normalan, a i ovde nije tema Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1440 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 1429 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., bpop, cvele130, Lepi Jova, Pero, Szigetwar, Vlado82, vlado_pg, zlaya011, Đurđevdan