Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

520

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12019

Ja znam za dva Type 08, ima slika na temi. Moj post na ineženjeriji. Za drugo ne znam. Čisto sumnjam da će odvojiti neke, tek su se pojavili, a i kao za domaću su upotrebu.

No imaju solidnu proizvodnju snažnih dozera. Kao što rekoh jedno šest srednjih, da se lupamo nogama u debelo meso.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Sep 2019
  • Poruke: 41

Izgleda da ce FAP u Tatrine ruke doći, mozda bolje sto je finski SISU odustao. I nove Nore, Aleksandri i Košava se rade na kamionima Tatra, od Kamaza se odustalo a i od 2a42 za borbena vozila, neko mi rece da je neko predlozio Oerlikon ili Bushmaster mk 44



offline
  • 037  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 1106
  • Gde živiš: Kruševac

OF

Ne mogu sami radnici sabotirati proizvodnju duže od jedne smene.

/ OF

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Eво мало кинеске машинерије што је добила БиХ, верујем да ћемо и ми добити сличну опрему.






Ево и шта су донирали Филипинцима.

Ове лансирне мостове бих волео да су у пакету донације.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Videćemo verovatno i našu donaciju šta je kod nas u paketu a ova iz BiH mi lepo izgleda,sve novo !!!

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Bas sam danas u Targetu pucao iz policijskog P10, bio covek iz PB, pa smo malo pucali da ga razradimo. On rece da cela brigada dobija, a da je cuo da je u planu da i cela policija predje na isti.

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

Slabo se vidi ali možda može da pomogne u prepoznavanju sredstva iz donacije.


offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12019

Ima dozera, kamiona, dal je utovarivač ili grejder. Možda neki valjak. Neki brzi čamac. Po ovome fino. Videćemo mašineriju uskoro nadam se.

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Камионче је неки кипер,2 врсте гредера,2 врсте чамца.санитетско возило...Вучко и овај наш са шапком заклањају пуно.Десна страна панела потпуно нејасна...

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2010
  • Poruke: 522
  • Gde živiš: Uzice

Vidi se i valjak, vatrogasnih kamion, motorne sanke.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1753 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 0 sakrivenih i 1728 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Bo96, Bokiboks, doragan, dzada, ivantheilic, Jaz, Jester, jon istvan, kutija11, Lance Guest, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lotus, maksi007, mat, Michellefromrezistance, Milometer, Mićko, repac, tomigun, vaci, VanZan, Velibor Radoja, Vlado82