Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

686

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3077

Јел неко разумео која два хеликоптера је споменуо Вучић данас, која ћемо набавити за гашење пожара, носе по 5 хиљ. литара воде? Мислим да рече Ка-32.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Ако може линк...



offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

Uklapa se nosivost. Kako bi bilo lepo videti makar i civilnu verziju ovog sokoćalceta opet.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3077

MB120mm ::Ако може линк...
Појавио се снимак:
,,Ка-32... два нова противпожарна хеликоптера.''

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

Ovo je odlična ideja, nadam se da će da ih stvarno kupe.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2896

Dok sam i dalje mišljenja da su Mi-35P sačuvaj bože kupovina, Ka-32 je zapravo vrh.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

I jedno osam Ka-29TB... Uf.

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Da, ideja sa nekim smislom. Nisam expert za proti-požarnu avijaciju ali Ka-32 itekako ima smisla kao solucija za zemlju poput naše.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Tacnije ovaj ka32a1


offline
  • Pridružio: 31 Mar 2017
  • Poruke: 2368

Jel to zaista 5000 litara bomba? Kanader baca 6000 l.
Boktevido pa to je keva za gasenje pozara.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9078 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 7 sakrivenih i 8996 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Avalon015, bankulen, Belac91, BojanB93, bojcistv, boracbl1389, bpvl, brandža84, brufen, Bubimir, C-Gun, Ca6otep, Chainsaw, Ciri1994, comi_pfc, Daba75, Despot Đurađ, Dimitrise93, Djota1, djuradj, doktor097, Electron, Flanker-G, Foxdie, g_g, HawX, Istman, Ivoo, joca83, Jozo74, komsija1, Kotarle, ladro, Lošmi, Lucije Kvint, Marko Marković, marko79, markolopin, milanpetkovicv, mirkoro, Mis uz pusku, mishkooo, MrNo, Naj-Turs, nikolapetkovic, Orc, ozzy, Parker, peho_atropin, PrincipL, S.Palestinac, sap, Shinobi, ss10, StalniPromatrač, stegonosa, Tandrkalo, tm, tomigun, tomo2, Ulzana, Vaske8990, Velibor Radoja, Velizar Laro, vidra boy, virked, Vlada78, vrgudinac, W123, Werdum1, zdrebac, Zec, zoran77, ZZZ