Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

4

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

Interesantno je da SDPR uvek koristi ove vezbe, na kojima izmedju ostalog su prisutni i predstavnici stranih armija, da promovise svoje proizvode.... Besplatna reklama....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Ovo ima više modernizovanih BOV-ova sa borbenim stanicama?



Dok sam gledao uživo vežbu preko interneta, neko vreme sam video da su čak i inženjerci izvršili valjda popravku nekog puta, misim da je pored mašina koje su radile - FAP kipera, narandžastog utovarivača-rovokopača i zelenog utovarivača bio i jedan TZI. Šteta pa nema slika toga, ali eto tu su slike posmatrača, fotografa, onih klinaca i šest slika sa ministrom. Bebee Dol

Nadam se da će nas Dicky obradovati sa mnoštvom lepih i zanimljivih fotosa.



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Ja sam mislio da oni imaju samo dve TOMS kutije i da ih menjaju, nekad ih stave na kurjak, nekad na BOV, nekad na M-84 itd... Very Happy

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2009
  • Poruke: 325
  • Gde živiš: Podgorica




Koja je ovdje samohodna haubica 122 mm Sora? Prva ili druga ?

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Nora oklopljena i soko

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011



Dopuna: 25 Jun 2010 20:58

Mondo








offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

Odlicne fotke.

Nego... kakav je ono dodatak na Lazaru, na desnoj strani kabine.

online
  • Pridružio: 07 Jul 2008
  • Poruke: 439

verovatno filter vazduha motora za pustinjske uslove

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Ne, izgleda mi vise kao ili Auspuh ili Snorkel da bi mogao da prolazi i dublje vodene prepreke.

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

mareCar ::Ne, izgleda mi vise kao ili Auspuh ili Snorkel da bi mogao da prolazi i dublje vodene prepreke.
i ja mislim da je ovo u pitanju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1156 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 8 sakrivenih i 1053 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, AleksSE, aleph_one, ALFASPORTIVO, ArchaBasha, Arsenije, b_z_b, Ba4e, Ben Roj, Bickoooo, BlackTower, Blair, Bobrock1, Boris.A, cenejac111, cincarin, crnogorac, Dare, Darth Wader, dekiz, del boy, Denaya, Dioniss, djboj, Djota1, Dovla 1980, drimer, Dusko_Dugousko, Dzambas, Dzuki, Džekson, EVIDENTICAR, Feller, Flanker-G, g_g, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, Ivan Germanovic, ivan979, Jaz, Jeremija98, Jester, Jomini, Khaless, Kole1975, Konda, krkalon, lukac, M74AB3, marec, Marko Marković, MaschinenPistole, medaTT, Medojed, micoboj, Milan 84, milenko crazy north, milimoj, Milometer, Milos ZA, Nele79, neutrino, nuke92, Orc, partyzan, pein, probisic, proljece, raptorsi, rovac, royst33, S2M, sap, sekretar, Sharpshooter, Simonsen23, Sićko, Smiljkovich, Tafocus, tamno.nebo, Tanjagre, Tastatura ratnik, Tvrtko I, vaci, Vasilije Budović, virked, vobo, voja64, vukajlo71, XBMC, Žrnov, 79693