Vojni kviz - prepoznaj bitku iz Drugog svetskog rata

2

Vojni kviz - prepoznaj bitku iz Drugog svetskog rata

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Znaci,kviz je gotov,fajront?
Ili je svako novo pitanje u novoj temi,ne kontam?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Misirac ::Znaci,kviz je gotov,fajront?
Ili je svako novo pitanje u novoj temi,ne kontam?

Поставио сам овај и други квиз као одвојену тему.



offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688





Dopuna: 03 Jun 2010 21:46



Dopuna: 03 Jun 2010 21:47

morao sam da napisem!

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Маха,
нешто нам слабо ово иде...

На горњој слици је сусрет немаца и совјета, током напада на Пољску.
На доњој слици је немачки падобрански десант на Крит.
Мислим да су обе слике и потпис из књига ”Други светски рат”.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Hoce li biti jos pitanja?

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Ако хоћеш, постави одмах.
Ја бих сачекао Маху који дан да каже јесу ли тачна, таман да спремим још 10-ак питања.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

vathra ::Ако хоћеш, постави одмах.
Ја бих сачекао Маху који дан да каже јесу ли тачна, таман да спремим још 10-ак питања.


Ajde vazi Wink

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Ma tacno brate jos kako....to je bilo samo za pocetak...cisto da se potsetimo nekih stvari....mada one prve mnogi ne vole da se secaju!!! Idemo dalje momci!!!

Dopuna: 21 Jun 2010 22:54

A sad posto mnogi nismo znali za to djavolje ostrvo ...a mnogi nisu ni smatrali da je bilo vredno pomena???

















offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Маха,
ако су све слике из исте битке, не би било лоше да се напомене, да на збуњује.
И мислим да би питање било мало теже кад слике не би имале одговарајући наслов.

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Ma jesu iz iste bitke....ajd mala pomoc...skoro ste gledali serijal...ali ljudi su tamo nadrljali...a ni pomena!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1179 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 10 sakrivenih i 1095 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, ArchaBasha, bankulen, Bbbggg1979, berste23, Bgd123, Bivan, bladesu, Bobrock1, bojan_t, bojank, bufanje, bunker, C-Gun, Chainsaw, coaaco, comi_pfc, darkojbn, Dioniss, DonRumataEstorski, dukajov, DuškoMraz, Electron, Frunze, GH69, HogarStrashni, howyesno, Ir, ivan_8282, ivanR164, jalos, Jeremija98, Joint Chief, JOntra, karakaj, kibihrchak, Koplje, Korle, Krusarac, ljubo70, M74AB3, Major Tankosić, MaschinenPistole, Mickey91, mikoyan21, Milan 84, milbos, mladen.zovko, mocnijogurt, museum, nekdo, Nemanja Opalić, nuke92, oblivion, opt1, ozzy, Paklenica, Pilence, raketaš, RJ, royst33, samipag822, sasics, Sharpshooter, Siti2, stalja, stegonosa, styg, tomo2, vaci, Vanderx, Wehicle, wulfy, Zoca