|
Poslao: 16 Okt 2017 19:40
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Citat:NEW MAP (acc. to preliminary reports): SAA made huge advances today in DeirEzzor and liberated several districts from ISIS. Syria [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 20:01
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
powSrb ::Ал Каида против ИД у Хами.
Како их побише на крају снимка...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Jedina lekcija koju ne mogu da nauce!
Nema predaje ,tacka!
Boris se do kraja ,do zadnjeg metka ,do noza...
Bar ces par njih da poteras sa sobom...
Ovako ...nista...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 20:20
|
offline
- Pridružio: 21 Sep 2012
- Poruke: 232
|
sezan ::powSrb ::Ал Каида против ИД у Хами.
Како их побише на крају снимка...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Jedina lekcija koju ne mogu da nauce!
Nema predaje ,tacka!
Boris se do kraja ,do zadnjeg metka ,do noza...
Bar ces par njih da poteras sa sobom...
Ovako ...nista...Samo ostrvo ako si rekao 😂
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 20:25
|
offline
- ILGromovnik

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jun 2007
- Poruke: 2605
- Gde živiš: South of Heaven
|
@hrčak & ok
Čovek apostrofira ono što je očigledno naravoučenije u sirijskom gradjanskom ratu,za sve one koji su ga pratili evo već 6 godina: predaj se i smrt je gotovo izvesna...
I sad si ti pao s'Marsa,pa kao imaš neke druge argumente,kao...izvoli,kaži tvoju retrospekciju sudbina zarobljenika,na svim stranama...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 20:29
|
offline
- rikirubio
- Ugledni građanin
- Pridružio: 14 Feb 2015
- Poruke: 437
|
@ Pein
Slazem se.
Samo sto je Isil pun iznenadjenja, cak mislim da ova zadnja njihova akcija imala za krajnji cilj zauzimanje Palmire. Sinhronizovano su napali na 3 mjesta i razbucali odbranu SAA, nakon cega se pojavio dzep u Karatijanu. Bilo je preambiciozno ali napravili su velike gubitke vojsci u svakom slucaju.
Dok god Iracani ne zavrse sa njima, i dok se granica ne bude obezbedjivala sa obje strane, Isil ce praviti ovakve akcije.
E sad dolazimo do pitanja: sta ce biti sa Isilom u Iraku, ako Iracani udju u totalni rat sa Irackim Kurdima?
Olabavice pritisak prema njima cak i sami mogu da napadnu Kurde uz precutan blagoslov Iraka i Turske ?
@Power
Cudi me da nisu vec zauzeli industrisku zonu u Dezu?
Ako se dobro sjecam, u mnogo gorem momentu su znali da je kontrolisu tokom opsade.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 21:14
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
powSrb ::
Како их побише на крају снимка...
ko u igranom filmu, samo nije film
mene je potreslo, bez obzira što su islamisti. pogledao sam ga 10 puta.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 21:27
|
offline
- Pridružio: 18 Feb 2011
- Poruke: 901
- Gde živiš: Bratislava
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: cetka, Wrangler, komkom, zoran-ruma, Trinitron1, WS2, Sonyboy, Zandar, radionica1, Slobodarko, Profica, sezan
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
slonic_tonic ::powSrb ::
Како их побише на крају снимка...
ko u igranom filmu, samo nije film
mene je potreslo, bez obzira što su islamisti. pogledao sam ga 10 puta.
I mene je potreslo! Toliko, da sam popio pivo i pojeo Slovakia smoki.
Samo mi žao što ne stradaše i napadači, za mene ista banda i krvoloci!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 21:42
|
offline
- Pridružio: 03 Jun 2016
- Poruke: 1492
|
Meni je interesantna situacija u Iraku, kde se kurdi povlaće sa teritorija, koji su "uzeli" Isisu.
I u Siriji, če se vjerovatno desiti isto. Na kraju povlačenje ili batine.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 21:43
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
- 14Ovo se svidja korisnicima: Lieutenant, GnaeusDomitiusAhenobarbus, T-72, voja64, Trinitron1, ILGromovnik, Webb, Pera Ždera, Novi, vukovi, sezan, theNedjeljko, amir3045, radionica1
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Nije da je meni njih žao i gotovo sigurno je da nisu ništa bolji od ovih, a možda su i gori.
nego... taj način. Jednostavno me potresla ta izdaja čovječnosti. Prevara, kukavičluk.
tražiš od nekoga da položi oružje i on to napravi s nadom i kakvim-takvim povjerenjem, a ti ga onda izdaš.
Ne mogu se na to naviknuti.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2017 21:47
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 1378
|
vukovi ::slonic_tonic ::powSrb ::
Како их побише на крају снимка...
ko u igranom filmu, samo nije film
mene je potreslo, bez obzira što su islamisti. pogledao sam ga 10 puta.
I mene je potreslo! Toliko, da sam popio pivo i pojeo Slovakia smoki.
Samo mi žao što ne stradaše i napadači, za mene ista banda i krvoloci!!!
Već smo sto puta utvrdili da se Arapi drže Ženevske konvncije kao pijan plota ...jel neko primjetio na početku da su masline dobro rodile ?
|
|
|
|
|
|