Rat u Siriji, 2018. godina

729

Rat u Siriji, 2018. godina

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Smirite se, smirite...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Та батал'те војне књижице. Оне показује све а у ствари ништа. Људи ратовали по годину дана а у књижици пише ништа. Вратимо се ми Сирији и баталимо те приче ко је више мрава побио у рату.



offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Sirijska vojska je u Kalamunu otkrila nešto oružja koje pobunjenici nisu prijavili.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ajd razumem da su sakrili neke puške, mitraljeze, bacače... da bi ih koristili ako bude potrebe nekad, ali balističke rakete...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Potvrda da se Francuzi sve više zaglibljuju u Siriji je stigla sa ovog linka
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Okačen je ovaj video gde se uz Amere i Francuzi lepo vide u kadru sa tek pristiglim snagama.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


A za to vreme po Parizu ide serijal grafita .
Граффити в поддержку боевиков YPG на улицах Парижа, после вчерашних погромов


Pozornica za fasovanje Francuza kao Iznoguda u onem crtaću lepo napreduje..
Tovariš Евгений Поддубный kači ovaj interesantni snimak za to vreme ovde
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
подземный Ярмук:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2012
  • Poruke: 434

Baš jedna emisija u kojoj je Lazanski ugostio 2 gospodina u studio.



Ne znam ko je ovaj čika sa naočalama ( Shocked ) , al većeg kralja nisam nikad vidio na TV-u. Sve je objasnio od PZO-a do lokomotive. Laughing

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

vathra ::Sirijska vojska je u Kalamunu otkrila nešto oružja koje pobunjenici nisu prijavili.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ajd razumem da su sakrili neke puške, mitraljeze, bacače... da bi ih koristili ako bude potrebe nekad, ali balističke rakete...

stara dobra narodna praksa.

a od ove će biti velike vajde. Rastale 500 kila TNT-a i još dobiju nešto od cigana za željezo.

offline
  • su27 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2012
  • Poruke: 2551

WS2 ::nindza52 ::Kad zavrse sa Rastanom, a zavrsice vrlo brzo, sta posle ? Dara ? Isis u Dari ? Idlib ?
..Berlin Mr. Green

nece tako brzo i lako zavrstiti...


ako se ovo sa "migrantima" nastavi za par decenija će Berlin ličiti na ova džihadistička uporišta u Siriji tako da i neće biti neke razlike

(izvinjavam se za dupli citat ali moram zbog konteksta Mr. Green )

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Ne znam ko je ovaj čika sa naočalama ( Shocked ) , al većeg kralja nisam nikad vidio na TV-u. Sve je objasnio od PZO-a do lokomotive. Laughing
Чика са наочалама је професор доктор Момчило Милиновић, ауторитет за аерокосмотехнику
на овим просторима

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 1362

vathra :: ali balističke rakete...
I natovarili ih na kiper. Smile

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Friške vesti
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2167 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 4 sakrivenih i 2103 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, A3C, Abebe Bikila, awathorn, bobomicek, Borkanović, Boroš, branko7, cemix, Chainsaw, Cvijo_ue, Darth Wader, dj.ape, dragoljub11987, Ezbuck, gaga23, Georgius, GrammaticalAnalysis, Grebostrek, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, Jozo74, Kordon, kuntakinte, Laluvr, littlebunny, ljubicad7, luka35, marko.markovic, MaxLevenfeld, MB120mm, Miler88, Mldo, monomah, MountAndBlade, N.e.m.a.nj.a., nenad81, oganj123, pacika, Parker, Pururin, Ray1973, redstar72, samo_citam, Sarmat, sekretar, septembar, SirOliver, Smiljke, starlights, Tas011, Tvrtko I, vazduh, vukan0799, Weah88, WELJKO, wolverined4, XBMC, zlaya011, šumar bk2