|
Poslao: 18 Apr 2022 22:13
|
offline
- Pridružio: 13 Apr 2022
- Poruke: 1209
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Urnebesno - sjetih se FB grupe “gradjanska cyber akcija”, gdje se neki veseljak predstavljao kao pripadnik ANB-a i trazio da mu gradjani prijavljuju “srbovanje”, pa kad je dps izgubio izbore, stavio trobojku i kacio urnebesno smijesne skrinsote dousnika
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:17
|
offline
- Pridružio: 13 Mar 2022
- Poruke: 113
|
kaptain ::Sto se tice pravljenja Javelina i NLAW: dobava cipova je bas problematicna u svemu danas. Recimo neki bezazleni komunikacijski uredjaji u industriji se cekaju godinu dana...
Apsolutno tacno i neverovatno bitno.
Jedan jako interesantan detalj: proizvodjac preko 90% kompletne svetske proizvodnje
chip-ova je ...
Taiwan.
Samo jedna mala blokada i, ciao, nema vise.
Prosle godine, zbog nestasice chip-ova u Maju i Junu, uzrokovane kovid-om, bilo je
gotovo nemoguce kupiti nove automobile na Americkom trzistu - nije ih bilo.
Polovnjacima se privremeno cena vise nego duplirala...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:17
|
offline
- babaroga
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Sep 2012
- Poruke: 10568
- Gde živiš: pecina stroga
|
Masivni udari artiljerije po Nikolajevu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dal je proradio i pomocni pravac?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:18
|
offline
- upitnik

- Super građanin
- Pridružio: 20 Avg 2014
- Poruke: 1157
- Gde živiš: u međuvremenu
|
Brada i Gibanica ::Arestovic tvrdi da 25 hiljada Rusa hita preko Izjuma prema Slavjansku.
Не само он.
Citat:There is an unstoppable Russian stain that eats its way from Izium. This large military formation in and around the city is constantly growing in size and as it grows it is destroying more and more Ukrainian troops that they are desperately trying to throw at it in order to slow down its progress.
Citat:Постоји незаустављива руска мрља која једе свој пут од Изијума. Ова велика војна формација у граду и око њега стално расте у величини и како расте уништава све више украјинских трупа које они очајнички покушавају да баце на њу како би успорили њено напредовање.
Tekst za link
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:19
|
offline
- kokodakalo
- Ugledni građanin
- Pridružio: 13 Mar 2022
- Poruke: 394
|
Buda Baba ::Citat:1999 jeste bila prije 23 godine ali i tada i sada navigacija, pronalazenje cljeva i lokacija istih se obavljala manje vise isto kao danas. Nikakvi "lokatori" nisu bili potrebni NATO paktu.
Bilo bi mi drago da si sacuvao to čudo da vidim zbog čega sam dnevno pjesacio po 20-30 km a nikad ga nisam pronašao
Ја само кажем шта сам нашао, а кад смо предали полицији они су рекли да је то "локатор". А и сећам се да је РТС говорио о неким локаторима цео рат, е сад шта је то било стварно не знам..
E ako su policajcu rekli onda nema greske. Veliki su to strucnjaci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:20
|
offline
- aleksandarbl
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 25 Mar 2022
- Poruke: 27
- Gde živiš: Banja Luka, Republika Srpska
|
[quote] Urnebesno - sjetih se FB grupe “gradjanska cyber akcija”, gdje se neki veseljak predstavljao kao pripadnik ANB-a i trazio da mu gradjani prijavljuju “srbovanje”, pa kad je dps izgubio izbore, stavio trobojku i kacio urnebesno smijesne skrinsote dousnika Very Happy [/quote]
Брате пиво си заслужио за овакву вијест 😂😂😂😂😂
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:20
|
offline
- novator

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Dec 2011
- Poruke: 2627
- Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo
|
Sad je kvaka gdje je taj pomoćni pravac. Javljaju udare sa svih linija fronta, od Harkova, preko Donbasa pa do Nikolajeva....
Mariupolj ode u drugu ligu....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:22
|
offline
- S2M

- Legendarni građanin
- No pasarán – Sie kommen nicht durch
- Pridružio: 21 Nov 2009
- Poruke: 6801
|
Nego da se ne začudite kada budu pred zoru u Nikolajevu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2022 22:24
|
offline
- babaroga
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Sep 2012
- Poruke: 10568
- Gde živiš: pecina stroga
|
- 26Ovo se svidja korisnicima: aleksandarbl, upitnik, Malo Točeno, amstel, pein, Panter, Brada i Gibanica, S2M, VladaNS1978, Zmaj Ognjeni Vuk, Jovan Nenad, Insan, stankolich, Bubili, cavatina, burevesnik, MilosKop, nuke92, darkangel, zixmix, Denaya, ladro, amaterSRB, komkom, theNedjeljko, BraneS
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
pein ::
Nego Babarogo jel sve spremno za tvoj ofanzivu protiv moljaca i zaštiti kupusa ili si bio efikasniji od Rusa iz završio to mnogo ranije.
Jok, jos se borim. Postigao sam pocetni uspjeh, koji sad zovem Faza 1, ali me zena nervira, kaze da sam bezveze odradio to sta sam odradio, da je trebala drukcija strategija, da nemam pojma, itd. Pojede mi dzigericu. Kaze rekle joj prijateljice da to njihovi muzevi ovako rade, i onako, ima neke savjetnike, za koje sam siguran da im je jedini cilj da moj kupus propadne da bi oni likovali. Jbga. Specijalni rat zeninih kafe drugarica.
Tako da sutra krecem u fazu 2 operacije. Bez sale, i nisam znao da i Rusi sutra krecu. Kakva koincidencija.
Idemo sa Cyperfos 500, a poslije tri dana Belt.
Inace neprijatelj je identifikovan i zove se diamond back moth (DBM).
|
|
|
|
|
|