|
Poslao: 23 Apr 2022 19:58
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
187 ::Slonic stize 100% pratim flight radar danima ......Mnogo je transportnih aviona koji samo kruze i mijenjaju pravce uz granicu sa Ukrajinom ,izgleda da cekaju povoljan momenat kada preleti ruski satelit i nema mogucnosti da uslika pa onda da slete na neku improvizovanu pistu i tu isporuce pa dalje malo po malo ka granici .Ja sam u to siguran!
Kruže iz nekih drugih razloga, pošto su putanje i vremena prolaska satelita unaprijed poznate.
To je kao da ideš na autobus koji polazi u 10:30, ali za svaki slučaj kružiš oko stanice već od 7 ujutro.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2022 20:01
|
offline
- Pridružio: 02 Feb 2017
- Poruke: 2213
|
Rusija je izolovana od cirka 1 .000.000.000 stanovnika zemlje ,preostalih 6.500.000.000 im nije uvelo sankcije .
Pa sad ajde recite mi da li je zaista izolovana?>>??
Cak i ovih 30 zemalja sto je uvelo sankcije to nisu full sankcije sa svim stavkama !!! Neki su samo protjerali diplomate.....neki su uveli sankcije i ako uopste nemaju sta da sanncionisu kao sto je recimo CG ...Cg je uvela sankcije na svoju stetu,sada nece dolaziti ruski turisti koji sa ukrajinskim cine cak 40% cjelokupnih turista u CG tokom sezone.Pucan u nogu ,sta reci.A takvih zemlaja ima dosta!!
Pored toga evo svadje u samoj EU ,nece svi da uvode sankcije na sve kao sto je receno do sad .Predomislili su se i na to je americka duboka drzava uzasnuta Pokusavaju naci nacina kako da stopiraju zaobilazenje sakncija rusiji koju evropljani koriste tj zloupotrebljavaju rupe u tim nacrtima!!!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2022 20:04
|
offline
- Pridružio: 02 Feb 2017
- Poruke: 2213
|
Bravo Milane za sliku !!!
Neka ih icak i izoluje i cijelih 7,5 milijardi stanovnistva zemlje ,ja bih cak to volio na koju godinu .Skocit ce im natalitet 100000% pa sa 150 mil rusa neka imaju problem sa 200 .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2022 20:06
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
- 13Ovo se svidja korisnicima: Pera Ždera, 187, Stevio, mileJNA, amaterSRB, Dukelander, upitnik, sovanova95, BraneS, ILGromovnik, hatman, Komentator, MiG-29M2
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Jedna poznanica radi u jednom od dućana Swarowski u Beču. Oni prodaju nekakvo kamenje.
Priča mi da Ruskinje koje rade u tom lancu Swarowski nisu dobile plaću zato jer su Ruskinje.
To je sad valjda na sudu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2022 20:09
|
offline
- Pridružio: 13 Sep 2010
- Poruke: 2398
|
187 ::Bravo Milane za sliku !!!
Neka ih icak i izoluje i cijelih 7,5 milijardi stanovnistva zemlje ,ja bih cak to volio na koju godinu .Skocit ce im natalitet 100000% pa sa 150 mil rusa neka imaju problem sa 200 .
I šta onda da dalje pišemo na ovu temu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2022 20:13
|
offline
- Pera Ždera
- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Sep 2013
- Poruke: 3449
|
slonic_tonic ::Jedna poznanica radi u jednom od dućana Swarowski u Beču. Oni prodaju nekakvo kamenje.
Priča mi da Ruskinje koje rade u tom lancu Swarowski nisu dobile plaću zato jer su Ruskinje.
To je sad valjda na sudu.
Грешком лајк.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2022 20:15
|
offline
- Pridružio: 02 Feb 2017
- Poruke: 2213
|
+ I šta onda da dalje pišemo na ovu temu. Very Happyawathorn ::187 ::Bravo Milane za sliku !!!
Neka ih icak i izoluje i cijelih 7,5 milijardi stanovnistva zemlje ,ja bih cak to volio na koju godinu .Skocit ce im natalitet 100000% pa sa 150 mil rusa neka imaju problem sa 200 .
I šta onda da dalje pišemo na ovu temu.
Brate mada ponasas se kao neka seka sad si mene natjerao koji sam za sve ove godine samo jednom kazao nesto ruzno nekome ....sad cu opet.
Brate kakis na usta,provociras clanove,samo u predhodnoj mojoj poruci koju nisi citirao gdje sam napisao da 6,5 milijardi stanovnika nije sankcionisalo ruse ti si preskocio a zakacio si se na moju posalicu za pravljenje beba u figurativnom smislu ,koju ili nisi shvatio ili zaista prizeljkujes totalno zamracenje sunca ako se desi nesto tome slicno sto zagovaras
Kakis za sve pare i to na usta !
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|