|
Poslao: 02 Avg 2025 22:57
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2020
- Poruke: 342
|
Nisam vidio da je bila vijest da je Rusija poklopila Kijev prije par dana: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Navodno 31 civil poginuo i 179 povrijeđeno.
Ispravka za regrutaciju i Vinici: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nisu hvatali ljude po stadionu, već im je na stadionu bio regrutni centar. Po policiji je bilo 80 protestanata, a nezvanično ih je bilo više stotina.
To je značajno drugačije nego ono što je preneseno sa TG kanala…
Rusija je u julu lansirala 6129 šaheda, a prethodni mjesečni rekord je bio 5337: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovo je povećanje rekorda za 15%, što je impresivno za posmatrače i zastrašujuće za Ukrajince.
Reportaža iz Konstantinivke: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 02 Avg 2025 23:57
|
offline
- Pridružio: 17 Apr 2025
- Poruke: 244
|
Što se snimka rušenja mosta tiče, vide se antidron mreže, koje su naravno Rusi postavili, a mine koje vise ispod konstrukcije mi deluju takođe postavljene od strane Rusa, čisto laički gledano sve su pod konac.
Gore na ekranu piše OPTURIZ PANAMA ?
Kakav je to dron bio ? Ako je optika domet je ograničen, da li je operater bio na teritoriji RF ?
12 km od prvog Ukro sela mi je velika udaljenost za drona bez optike, a optički kotur iako može da bude 12 km, baterija drona nema toliki kapacitet ? Na snimku je baterija skoro prazna.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2025 04:56
|
offline
- Pridružio: 23 Nov 2024
- Poruke: 132
|
Putin i Lukasenko razgovaraju na temu Ukrajine i mirovnih pregovora, Oresnik-a, itd.
Vrlo jasno, jednostavno i razumljivo ...
Uporedite sa Trampom i nacinom na koji se on obraca javnosti ...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2025 07:27
|
offline
- Pridružio: 22 Feb 2025
- Poruke: 224
|
Napisano: 03 Avg 2025 7:25
Dali je Torskoje oslobođeno ili ne? Rusko Ministarstvo odbrane je već u Maju to javilo ali su ga Ukrajinci povratili. Ali Ministarstvo odbrane nikad do sada nije objavilo da je nešto drugi put oslobođeno. Tako je bilo za Toreck (Džerđinsk),Verkhokamensko i Grigorovku.
Ako je to tačno sa ovom zastavom na jugu onda su Rusi ovo drugo oslobađanje proveli jako brzo.
Time je čitava Srebranjska šuma ugrožena.
Dopuna: 03 Avg 2025 7:27
Verkhokamensko nije bilo dva puta oslobođeno nego su Ruski oficiri dali krivi izvještaj.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2025 09:51
|
offline
- Dogma21
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 26 Okt 2021
- Poruke: 577
|
Ukrajinci kao meso sa kostima , ne moze odmah da se pojede ali posle par krckanja sve lakse i lakse ide! Istina je samo da se zapad nije umesao davno bi se ovo resilo i stvari postavile na mesto gde ce plus minus i biti na kraju balade.Ali sa stava zapada tudja deca ginu i nama industrija radi kapiram skroz pristup, problem je samo sto ovaj put izgleda da nece biti krupnih kompromisa i krupni vruci krompiri ostaju na zapadu da se medjusobno dobacuju krvopije.Ukrajinci su svoju zadnju sansu bacili sa onim Istanbulom u prolece 2022 posle toga je suvise sve otislo predaleko da bi proslo eto tek tako smo se dogovorili.Ode jedna zemlja ali tako je to kada si izmedju dve vatre ... na nauk drugima da ne misle da to tek tako moze
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2025 10:48
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 2817
- Gde živiš: Beograd
|
Citat:Руске снаге су поново напале мост и околину Харкова ФАБ-овима и дроновима.
Острво је добило наредбу за евакуацију.
Видео снимак [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2025 10:52
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 38397
|
Rusi pre napada na neko mesto prvo ruše mostove daneće to kakav desant malih grupa IDG/DRG na desnu obalu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2025 11:55
|
offline
- Rectifier
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 17 Feb 2025
- Poruke: 17
|
Trinitron1Citat:Руске снаге су поново напале мост и околину Харкова ФАБ-овима и дроновима.
Острво је добило наредбу за евакуацију.
u gradu Hersonu je taj most
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2025 12:05
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 2817
- Gde živiš: Beograd
|
- 16Ovo se svidja korisnicima: Rectifier, bojank, Dolinc, Panter, debeli, saputnik plavetnila, sap, trajkoni018, Banovo Brdo, Bobrock1, S2M, Wrangler, Kontrausluga, ILGromovnik, UAV operator, GandorCC
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Ех, па нема појма мост где је Харков а где је Херсон.
Немојте да сте на крај душе.
|
|
|
|
|
|