Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

474

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2017
  • Poruke: 3121
  • Gde živiš: Beograd

Rocker ::
Opet se postavlja pitanje opravdanosti vođenja ove akcije ograničenim potencijalom, u odnosu na prijedloge mnogih a posebno Girkina koji zbog toga čak i robiju leži.


Обично не реагујем на писање свакавих бесмислица, а данас их је било прилично.
Издвојо сам шампионски пост.

Citat:"Шојгу и Герасимов су заслужили суђење, заправо смртну казну због онога што су урадили против наше армије" - Игор Стрелков.

Ово је само врх његових вербалних оптужби.
Пре тога је слично рекао и за Суровикина ( Суровикинова линија је прескупо плаћена и лоше урађена, те гомилу оптужби).
Ни сам не знам кога све Игор није напао, и сада ви колега пишете да лежи у затвору због тога што је поставио питање оправданости оваквог вођења војне акције.
Најцрње је што је на суду све то јавно потврдио. Сам адвокат је био забезекнут.
Боље немојте ништа писати, као Бога вас молим.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Mar 2022
  • Poruke: 12

pein ::Nacizma na Okrain net eto hlopčik reklamira novu uniformu morskih sil ZSU o0oh pardon eto ikonografija nove Okrain blyat takvu ikonografiju

Aj sad nek se neko javi da kaže da mulac sa slike ima mali IQ te da je jadan neuk i neupućen šta radi Bebee Dol


Не разумијем зашто се толико инсистира на нацизму на украјинској страни, када га у великој мјери има и на руској.



online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Niko ne spori dapače ima ga svugde u svetu ne samo Okrain i Rusija problem je što pojedinci to osporavaju i pravdaju kao da je to sve super i cool.

Архивный эксклюзив
Герань прилетела по пусковой с-300
Итог: уничтожено+детонация из-за температур
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2017
  • Poruke: 2371

Ne bi bilo lose otvoriti posebnu temu o nacizmu vezanu za Ukrajnu, i prebaciti kredibilne linkove i dokaze odavde. Bilo bi tu svašta da se doda, a i posle lakse nadje.

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2017
  • Poruke: 3121
  • Gde živiš: Beograd

Не слажем се са вама Милоше.

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2022
  • Poruke: 12

Milos1977 ::Ne bi bilo lose otvoriti posebnu temu o nacizmu vezanu za Ukrajnu, i prebaciti kredibilne linkove i dokaze odavde. Bilo bi tu svašta da se doda, a i posle lakse nadje.

Ако већ отварамо тему о нацизму, било би поштено обухватити и Украјину и Русију, уз кредибилне изворе и доказе са обје стране. Тако би дискусија била објективнија и кориснија.

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2025
  • Poruke: 17

Ma obuhvatite i Poljsku, Srbiju i Izrael - da se ukrajinski nacizam razvodni do kraja. Ali ozbiljno podrzavam izmestanje teme jer davite, iskreno.

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2862

bug ::

Ima par stvari koje ja sebi ne mogu da objasnim:
1. Kako zapad gleda, podnosi ili podržava ovo uvođenje naci simbola u vojne ambleme i furanje na Njemačku u 2. SR? Ajde ako Njemačka to prećutkuje, zašto FR i VB i US ne prave dreku oko toga?


Kao da neko od 13 godina piše, bez uvrede. Prije početka SVO ima milion članaka, reportaža... o tome iz tih država, ali što su jače ratovali protiv "domaćih" i "stranih" Rusa, sve više im je oprošteno. Da bi neki lakše i sebi oprostili, samo se nekada i oni zalete, kao

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • bug 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2020
  • Poruke: 414

Znam taj slučaj od ranije, jednako je WTF.
Ja sam mislio konkretno na ove novije jedinice Luftwaffe, Jaeger i slične... I onda dođe zapad koji je ratovao protiv takvih jedinica i šalje im podršku u vidu ovog ili onog. Živo me interesuje šta im prođe kroz glavu kad pročitaju taj amblem...

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

bug ::Znam taj slučaj od ranije, jednako je WTF.
Ja sam mislio konkretno na ove novije jedinice Luftwaffe, Jaeger i slične... I onda dođe zapad koji je ratovao protiv takvih jedinica i šalje im podršku u vidu ovog ili onog. Živo me interesuje šta im prođe kroz glavu kad pročitaju taj amblem...


Kako se ono kaze, nije bitno sto je mangup, bitno je da je moj mangup. Nije mi jasno sto bi Zapad bio gadljiv na bilo koju ideologiju, diktaturu ili uopste pravac ako mu ide u korist.
Zapad i kad je ratovao protiv nacizma vise se plasio sirenja Germana nego sirenja Adolfovog ucenja.
Pitanje je i kakve je `strukture` podrzavala CIA u zapadnoj Ukrajini posle WWII pa sve do pedesetih. Borce za slobodu krvave do ramena.
U takvoj kombinatorici zanimljivi su paradoksi kada jedan Zelenski komanduje Azovom i slicnom ekipom. Neki `pirgavi` je to morao da `sinhronizuje` i svaka mu cast na tome. Đavo sa Temze više zna jer je star nego zato što je đavo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1324 korisnika na forumu :: 129 registrovanih, 8 sakrivenih i 1187 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, alke12, Andrija357, Antoni S, Apok, Ares12356, Asparagus, Asteker, bbelic, Beria, Bob.Rock, bojan_t, BOOM COMPANY, BORUTUS, borya90, Boskovic, Cavendish, Chainsaw, dankisha, Dare, Dejan_vw, dekan.m, Dekster, Demi87, Denaya, dj.ape, djboj, djonsule, DM1994, doktor097, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, DrFlyFisherman, drimer, dule10savic, Džekson, EXIT78, g_g, Glavonja049, Gligo01, Gradjanin, Grebostrek, ILGromovnik, Istman, jalos, Jaxupa, Jester, Joksss, Jomini, jon istvan, Josef, Kajzer Soze, Khaless, kibihrchak, konstruktor, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, lord sir giga, madza, Magistar78, Major Tankosić, Marko Marković, Marky, mercedesamg, milanpb, milbos, mile.ilic75, Milometer, milosdam, MilosKop, Mitch22, Moldovan, morava_01, mrm, Nasegorelist, nenad81, nenooo, nikolapetkovic, nixos, Nole, Nomica, Opeshek, opt1, Orc, ozzy, padamacki, peho_atropin, pein, Pekman, peradetlić, proka89, radza1, RD84, redstar72, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, repac, rikirubio, RJ, ruma, s0ne, sasakrajina, Sirius, SirOliver, skok, Slingshot, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, sony771, spatiotecte, Srna, Stevan Visoki, svnedelja, Troja, USSVoyager, Vića, VJ, wolf431, wolverined4, zombicar153, Zvonkozvonko, zzeljko