|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2022 21:09
|
offline
- Pridružio: 10 Nov 2020
- Poruke: 314
|
Nisam strucan, ali ovako grupisani su prilicno laka meta (i prilicno spora meta).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Mar 2022 19:33
|
offline
- Pridružio: 29 Mar 2020
- Poruke: 763
|
Rusi nabavili Džavelin 😁😁🍻.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Mar 2022 22:34
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33443
|
Sa ovog nece, skinuta je kontrolna i nisanska sprava(CLU), ostala samo tuba.
Ali bilo je vec nekih snimaka prethodnih dana, ako je neko sacuvao i video da li su zarobili cele, funkcionalne, i rakete...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Mar 2022 23:13
|
offline
- milos.cbr
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 21 Jun 2010
- Poruke: 626
|
Inače Raytheon akcije su nakon velikog uzleta u zadnjih 10 dana (sa 89 na 103.5) krenule zadnjh 3 da padaju (na 98.5).
Da li se to koplje nije pokazao dovoljno dobro ili?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Mar 2022 21:35
|
offline
- Pridružio: 29 Mar 2020
- Poruke: 763
|
Funkcionalno koplje u rukama vojnika DNR 😁.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|