Američke POVR

27

Američke POVR

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Simulator za Javelin

Citat:The Javelin ATGM training simulator



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Interesantno resenje, sanke za TOW.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]





offline
  • Pridružio: 10 Nov 2020
  • Poruke: 314

Nisam strucan, ali ovako grupisani su prilicno laka meta (i prilicno spora meta).

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Rusi nabavili Džavelin 😁😁🍻.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2010
  • Poruke: 120

Ne znam ko al,neko je obećao pivo za prvo koplje🍺

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3188
  • Gde živiš: bela crkva banat

сад ће да буде одвајање месо од коске Mr. Green

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Sa ovog nece, skinuta je kontrolna i nisanska sprava(CLU), ostala samo tuba.

Ali bilo je vec nekih snimaka prethodnih dana, ako je neko sacuvao i video da li su zarobili cele, funkcionalne, i rakete...

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2010
  • Poruke: 626

Inače Raytheon akcije su nakon velikog uzleta u zadnjih 10 dana (sa 89 na 103.5) krenule zadnjh 3 da padaju (na 98.5).
Da li se to koplje nije pokazao dovoljno dobro ili?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Napisano: 09 Mar 2022 19:59

Javelin



Dopuna: 11 Mar 2022 20:15

Jedna gomilica iskoriscenih

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Funkcionalno koplje u rukama vojnika DNR 😁.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1003 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 2 sakrivenih i 987 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cikadeda, Citalac, Czrweni, Deki Duga Devetka, Komanca, kybonacci, LUDI, nemkea71, pisac12, redstar72, sap, spalev, TheDictator, tooooom