|
Poslao: 19 Mar 2025 16:59
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22262
|
bobomicek ::...Nikad mi ta racunica nece biti jasna, zastario, kako je zastario!??
RPG-7 trpi 150-250 ispaljivanja (zavisno od projektila), nakon toga ide na remont, onda trpi jos 80-100 pa na remont, onda jos 50-60 i u djubre.
A poslednji RPG-7 koji je poljska vojska nabavila je napravljen 1988, pre 37 godina. Nisu ga nikada proizvodili (u VU su ga osim Sovjeta radili Bugari i Rumuni), a mora da se zanovi.
Znaci da moraju da ga necim menjaju, i onda su izabrali sredstvo koje vec koristi dosta zemalja u NATO.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Apr 2025 07:48
|
offline
- raketaš
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 07 Nov 2013
- Poruke: 5764
|
Ima se može se, dobro je da su dali i ovom kretenu da puca , očito imaju dovoljno zarobljenih najmodernijih NATO sustava za ozbiljne analize.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2025 06:10
|
offline
- raketaš
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 07 Nov 2013
- Poruke: 5764
|
nemoj se blamirati bojane , radio sam u istraživaćkim odjelima , i znam kako se vodi računa o svakoj novosti koja se pojavi na frontu,
Sva ova sredstva koja lik " ispituje " su prošla kontrolu , trijažu, već na frontu da bi ih uopće transportirali u pozadinu.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2025 08:37
|
offline
- A.R.Chafee.Jr.

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2018
- Poruke: 12005
|
Citat:Ima se može se, dobro je da su dali i ovom kretenu da puca , očito imaju dovoljno zarobljenih najmodernijih NATO sustava za ozbiljne analize.
Tu im manje više sve poznato ~80 godina. Koriste mu praktično starijeg brata.
Citat:Svejedno sam mislio, da je Panzerfaust 3 efikasniji.
Super, opet zaključak na osnovu babunskog "testa".
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2025 12:32
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22262
|
raketaš ::nemoj se blamirati bojane...
Onaj leopard kome su spustali cev je na kraju balade, posle cirkusa otisao u NII.
Kako ti znas da je funkcionisalo nazalost vise ne funkcionise u Rusiji.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2025 19:22
|
offline
- raketaš
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 07 Nov 2013
- Poruke: 5764
|
bojank ::raketaš ::nemoj se blamirati bojane...
Onaj leopard kome su spustali cev je na kraju balade, posle cirkusa otisao u NII.
Kako ti znas da je funkcionisalo nazalost vise ne funkcionise u Rusiji.
Nisam baš shvatio kakve veze ima leopard i cirkus s ovim.
|
|
|
|
|
|