Samohodna haubica Panzerhaubitze 2000

26

Samohodna haubica Panzerhaubitze 2000

offline
  • snik 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2009
  • Poruke: 450

pein ::


XM2001 Crusader



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

NSPA to Upgrade Lithuania’s PzH-2000 SP Guns

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Katar ocekuje isporuku prva tri Pzh-2000

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20877







[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

djox ::Katar ocekuje isporuku prva tri Pzh-2000
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Evo ih
Citat:PzH 2000 155 mm self-propelled howitzer during Qatar National Day 2015

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Okt 2009
  • Poruke: 227

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

"U sklopu modernizacije topništva bit će nabavljene haubice PzH 2000 i višecijevni lanseri raketa s pripadajućim sustavima za upravljanje paljbom. Nabavu oruđa pratit će i proces nabave odgovarajućeg, "pametnog" streljiva. Uz nabavu oružja i streljiva paralelno se razvija i sustav obuke za njihovu uporabu, s ciljem povećanja interoperabilnosti razvijaju se novi pristupi korekcije topničke paljbe.!"

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655

BALKANSKI TIP UTRKE U NAORUŽANJU Zašto Hrvatska vojska uzima dvanaest njemačkih haubica od 155 milimetara kojima će trebati veoma skup remont?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Jun 2011
  • Poruke: 398

pein ::BALKANSKI TIP UTRKE U NAORUŽANJU Zašto Hrvatska vojska uzima dvanaest njemačkih haubica od 155 milimetara kojima će trebati veoma skup remont?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Na kraju ce sve biti zbog provizije. Izmislli se potreba, nadje se prodavac i usteka se provizija. Sta je jedan ili dva posto PDVa koji sluze za odbranu od marsovaca?

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2013
  • Poruke: 5768

Mislim da se autor članka debelo zej.. , isto kao i ovi tupani na vlasti , ne znaju množiti ili zbrajati do 100 , a to se ući u prvom razredu osnovne škole .

3 lansera sa po 12 raketa 36 komada , a u svakoj po 9 pametnih mina iznosi 324 komada nečega što pada s neba . Sve ostalo je mimo konvencije ... ponašaju se kao moj unuk malo bi piškili pa malo kakili .

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Nije mi samo jasno koji je to radar na Kiowa?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9214 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 9152 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, aleph_one, Betty25, blankspace, blatruc82, Bo96, bojan84, boxbole, cenejac111, darionis, Darth Malak, Dekanovic, delboy, djonsule, Doc, Dorcolac, Dragacevac, dukajov, ElGenius, esx66, Georgius, goran.vvv, iceburn, igorpet, Imperator_Aleksandr_lll, Ivica1102, jodzula, Još malo pa deda, kibihrchak, KizJ, Korle, Logic005, lord sir giga, milenko crazy north, MiroslavD, mkukoleca, momcilob55, nesa1962, Nikolajevic, OKT, operniki, ozzy, picknick, Recce, S-lash, Srdjadj70, stokssone, synergia, Tvrtko I, Username1000, vathra, vidra1, VJ, vladaa012, vukajlo71, zivojin32, ZZZ