|
Poslao: 21 Mar 2013 14:59
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
Jedna hronoloska sto se oznacavanja tice
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Mar 2013 17:49
|
offline
- Trpe Grozni
- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Apr 2008
- Poruke: 5955
|
ray ban11 ::^
I kad je nesto ukrajinsko kaze se da je rusko
Antonov je sada rusko-ukrainska firma, i mislim da je sada i u vecinsko ruskom vlasnistvu.
ray ban11 ::
Stvarno sta oni cekaju s onim drugim avionom ???
Dovoljno veliko i isplatljivo trziste ??
Mislim da im je zadnje ispitivanje trzista reklo da se ne isplati zavrsiti drugi avion sada za sada.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|