Boeing F/A-18 E/F Super Hornet

36

Boeing F/A-18 E/F Super Hornet

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

ti stvarno mislis da ljudi sa +35 godina nemaju dioptriju?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

madza ::Samo mi jos recite da lete sa dioptrijom.



Nesto u vezi ovog

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo je bio standard nekada a sada izgleda vise nije barem ne u USAF/USN ?

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

^
Mercury, ne mislim da nemaju dioptriju. Samo letenje na ovakvim masinama, bar u nasem vazduhoplovstvu,
koliko znam ne podrazumeva dioptriju. Ili je bar tako bilo. Pa me zato zacudila ova fotka.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Madza, da nemas dipotriju to je uslov pri upisu VVA, a kasnije ce se sigurno javiti, e sad kolika to vec zavisi, kod nas se na upisu tolerise ja mislim oko 0.25 pa cak i do 0.50 ( a primaju se smo kandidati sposobni za pilota nadzvucne avijacije)...

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Kod Amera su manje rigorozni i pri upisu i kasnije tokom sluzbe. Imaju oni pilota sa cvikama/socivima, doduse sve manje jer operaciju dioptrije placa vojska.

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2011
  • Poruke: 1232

Po mome mišljenju svi podcenjuju F/A 18 SH ...A ovaj avion je mnogo bitan za cijelu Američku ratnu mašineriju .. Ako ništa drugo svoj posao završi kako treba.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

LIMA-2013, Langkawi-Malezija

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Tokom leta testiranja CFT tankova i kontejnera sa oruzjem

Citat:Boeing and the US Navy have confirmed plans to demonstrate the use of conformal fuel tanks, a weapons pod and radar cross-section enhancements on the F/A-18E/F Super Hornet late this summer.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

El Centro -Airshow
Mart 2013

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

РИАТ 2012.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 953 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 0 sakrivenih i 937 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Asteker, bbrasnjo3, Boris90, Bubili, Helket, Istman, Jaxupa, Kajzer Soze, kuntakinte, mir, Miškić, Shilok, Titan, vrlenija, zoran77