|
Poslao: 15 Dec 2019 16:56
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33447
|
K/RKL-700A ECM kontejner
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 26 Feb 2020 10:41
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
Kinezi na vezbi...ovih dana
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2020 18:46
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
Citat:J-10C carrying a targeting pod and two LGBs.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2020 12:31
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
Jubilej od pre neki dan...
Citat:Congratulations to the J-10's 22nd birthday!
Today on 23rd March 1998 at Chengdu-Huangtianba it performed its maiden flight.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2020 18:33
|
offline
- Pridružio: 15 Maj 2019
- Poruke: 1862
|
Dobar izbor ...pošto nam je Kina ekspresno postala najbolji drugar...koji uzgred zajmi pare ko lud...
mada zbog RD-33 motora koji već dobro poznajemo bi mogli da odigramo varijantu...
24 aparata FC-1/JF-17 block 3,kao prelazno rešenje i zamena za J-22...a do 2030e..eskadrila FC-31/J-31
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2020 17:39
|
offline
- Pridružio: 13 Apr 2010
- Poruke: 80
- Gde živiš: SRBIJA
|
Zašto nisu Pakistanci kupili ove avione?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2020 18:31
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33447
|
Zato sto JF-17 iako jednostavniji, oni prave( Kina ga napravila i dala njima manje vise) . A imaju i F-16. Ne trebaju im 3 slicna aviona.
Bilo je planova za kupovinu...
|
|
|
|
|
|