General Dynamics F-16 Fighting Falcon

102

General Dynamics F-16 Fighting Falcon

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37726
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@RJ
je li na ovom `marincu` ovo plavo cudo neki marker ciljeva u sim.-oj vazd. borbi ili nesto drugo ?



online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37726
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Neobična maskirna šema na mornaričkom F-16N

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

( zastita na radu) Mr. Green

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

To sto Saletu deluje da je "avionu hladno" je u rangu onog "ja volim crvenu boju a ja vise volim plavu". To da li je avionu hladno ne postoji u avijaciji tako da neznam na koji nacin ili po kojoj skali se meri "da li je avionu hladno". Naravno to te ne sprecava da pomenes tvoju omiljenu temu o losoj obradi kod Rusa.

vlvl ::
a cini mi se u poslednje vreme i da je kineska zavrsna obrada kvalitetnija od njihove.







Neznam samo sta im to fali u obradi...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

ray ban11..evo ga portugalac Mr. Green

i jedan "mokri"agresor

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

TOP GUN Wink

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

ray ban11 ::TOP GUN Wink


super slika,taman mu za avatara Mr. Green

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

ovaj u stilu fudbalera izvodi `klizeci` Very Happy

offline
  • Pridružio: 28 Nov 2009
  • Poruke: 169

ray ban11 ::ovaj u stilu fudbalera izvodi `klizeci` Very Happy


Koliko ja vidim, nije lose ni prosao. Zilavo malo cudo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1060 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 15 sakrivenih i 956 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 10x10.9, ALEXV, baltazarxx, bavar357, Bodin86, bojan313, bojank, bojanstros9, Borkanović, borya90, BrusLi, Ca6otep, CHARLIE JA., cvrle312, DejvTroter, divison, djuradj, Dogma21, dozorni, Dr.Strangelove, dushkomkd, Džekson, Feller, Georgius, Gradjanin, Hans Gajger, HogarStrashni, Jaz, jodzula, K-1A, Kalem, Kaplar2, Koplje, Krusarac, Kvaka22, laurusri, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Marko Marković, Metanoja, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Miler88, Milometer, Mićko, moldway, monomah, Naj-Turs, narandzasti, nebidrag, nemkea71, nesa1962, nixos, Nomica, nuke92, opt1, Orc, Oscar, pablojepao, panzerwaffe, Pilence, Pururin, Radula, redakzver, rikirubio, RJ, Semprini, Sevetar, skok, strn, tamno.nebo, taomaster, tenkiasta71, tooljan, VBoss, vidra1, Vladimir O., voja64, Vozd0714, vuksa72, Zanimljivo, zaoka, Zastava, zemljanin, ZetaMan, Zmaj Tolak