|
Poslao: 26 Okt 2012 00:51
|
offline
- RaPtOr_v9600

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 19 Maj 2010
- Poruke: 26
|
Joj fakat mu nelezi ova boja zasto je ovakvo ofarban ?
Promotivne svrhe nekakve, nekakvo oblijezije spomenik ?
Ali vjerujem da je lolanim prolaznicima i onima koji su se zadesili bilo pravo interesatno, berm bi meni bilo
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 26 Okt 2012 01:48
|
offline
- Pegasus

- Građanin
- Pridružio: 26 Dec 2011
- Poruke: 45
- Gde živiš: Plavo nebo
|
У суштини да му нису ставили ову флуросценто зелену на нос, љубичаста му можда и неби тако лоше стојала. Бар овако судећи по сликама.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Okt 2012 18:18
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13026
- Gde živiš: Srbija
|
- 25Ovo se svidja korisnicima: djox, MarKhan, CHARLIE JA., pavlo, Mercury, lacko, zixo, shmele, madza, gloyer, maks l 5735, Mixelotti, machak, pedja63, BSD, TOP GUN, dinja, sasakrajina, VaRvArI 85, Besotted, celeron, Bellum Magnum Patrium, mareCar, ranko94, ray ban11
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Sa facebuka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Okt 2012 16:21
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113964
|
Ne lete..ovaj tu gde jeste
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Okt 2012 18:10
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3543
|
Zadnji let Iar 93 je imao 1998 godine kada je na probnom letu nakon remonta pao primerak 219 zbog problema sa ST.Nakon toga je flota prizemljena i vise nije bilo letova.Mada mislim da Rumuni imaju primerke koji su u vreme rashodovanja cuvani u komadu pa ako ih nisu u medjuvremenu potpuno otpisali lako bi mogli osposobiti bar jedan kao sto smo mi G2
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Okt 2012 21:06
|
offline
- Djordje29
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Jan 2012
- Poruke: 13
|
Knjiga "ORAO" autora Aleksandra Radica je odlicna preporucujem da je kupite...nacicete slike koje jos niste videli i podatke koje jos niste culi.
Svaka cast autoru....moglo bi i o G4, G2 i J-21.
Srdacan pozdrav
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2012 10:12
|
offline
- Voja1978

- Elitni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2010
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
Ako si iz Srbije, idi na sajt odbrane i tamo imas sve objasnjeno. Knjiga (kao i sve druge iz njihove ponude) moze da se naruci postom. Mislim da je cena uvecana samo za iznos postarine, sto i nije neka cifra. Jedino ne znam da li jos vazi sajamski popust, koji je bas bio znacajan i ove godine. Pokusaj da pozoves i knjizaru u Vasinoj ulici, imas telefon negde na netu ja sam ih zvao. Mozda i oni mogu da pomognu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Nov 2012 22:22
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39687
|
Napisano: 05 Nov 2012 22:21
jako zanimljivo nabudživanje orla
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 05 Nov 2012 22:22
a ne tiče se samo orla ima o svemu pomalo čak i o NA (novom avionu)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Nov 2012 17:10
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3543
|
- 21Ovo se svidja korisnicima: djox, Voja1978, proka89, pedja63, shone34, snik, Mixelotti, Vlada78, filiphr, gloyer, lacko, flight_leader, sasakrajina, zixo, madza, pavlo, Marko88, nradukic, sasans23, ray ban11, MB120mm
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
25528
|
|
|
|
|
|