|
Poslao: 10 Okt 2009 19:27
|
offline
- Nele

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Avg 2008
- Poruke: 648
|
Ма да се ремонтују још два МиГа-21 као што је планирано и што би се рекло "на коњу смо"! И наравно, онај МиГ-29 18102. Треба се спустити на земљу мало...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2009 23:45
|
offline
- frenki1986

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Feb 2009
- Poruke: 3322
- Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)
|
@ Charlie ja... Bravo,jedan od veoma razumnih postova. Dosta je bilo ratova.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Okt 2009 21:27
|
offline
- Pridružio: 08 Jul 2009
- Poruke: 926
|
zasto ovaj mig nosi dvije rakete na spoljasnjem a ne na unutrasnjem podkrilnom nosacu,jeli ovo cisto stavljeno zbog slikanja.ovo su cinimi se sve iste rakete.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Okt 2009 21:37
|
offline
- Pridružio: 21 Nov 2007
- Poruke: 234
|
Da, rakete R-60 ukupno 6 komada po 3 na svakom krilu.
Mene interesuje da li MiG-21-93 i MiG-21-97 (93 sa motorom RD-33 sa MiG-a 29) u sklopu napadnog sistema imaju nisan na kacigi pilota integrisan sa raketama R-73 i da li ima OLS sistem ? Posto je ovaj avion opremljen sistemom za upravljanje raketama R-73 i R-27 novijih generacija..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Okt 2009 21:41
|
offline
- Pridružio: 08 Jul 2009
- Poruke: 926
|
da,nego mi je logicnije da na unutrasnjem nosi dvije a na spoljanjem jednu.
da li je ovaj nacin potpuno funkcionalan
|
|
|
|
|
|