MiG-29 Fulcrum

2301

MiG-29 Fulcrum

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8004



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 12993
  • Gde živiš: Srbija

Citat:The Russian Air Force MiG-29SMT armed with R-27R and R-73 air to air missiles climbing



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113601


Citat:Russian MSP-418K ECM pod observed on a Serbian MiG-29:
A MSP-418K compact jamming pod has been spotted at Batajnica Air Base, configured for integration on MiG-29 SM+ fighters of the Serbian Air Force.
Manufactured by Russia's Central Research Radiotechnical Institute A. I. Berg, the MSP-418K uses DRFM (Digital Radio Frequency Memory) technology to generate deceptive and simulation jamming, including false target creation and radar masking.
Dimensions: 230 × 225 × 3,800mm
Weight: ~150kg
Frequency range: G–J bands (EU/NATO/US ECM classification)
The system enhances tactical survivability through advanced electronic countermeasures in contested airspace.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3443

Citat:МиГ-29 противника сбивает нашу Герань над западной частью страны 404. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 12993
  • Gde živiš: Srbija

Једна је отишла....

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2017
  • Poruke: 2355

^^ To je ruski. Od kad i gde je ta slika?

Jel se to MiG-29 vratio svojoj originalnoj ulozi odbrane VaP-a Rusije?

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8215

oni sve vreme služe oko Baltika

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2017
  • Poruke: 2355

stegonosa ::oni sve vreme služe oko Baltika
E to sam izgleda debelo propustio. Jesi ozbiljan? Koliko znam Su-27SM i novi Flankeri pravljeni od 2010 pa nadalje su preuzeli svu tu ulogu.

Danas mogu da razumem da ih vade iz pemzije radi lova na ukrajinske zujalice. Daleko su jefiniji za eksploataciju, a uloga nije previse zahtevna.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8215

K/KUB verzije koje su bile na Kuznjecovu, doduse.

online
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3536

Crni tragovi na horizontalcima,verovatno od ispaljivanja raketa

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1692 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 1597 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, ALFASPORTIVO, arsa, Asteker, avijacija, Battlehammer, blue, bojank, BOXRR, Bubimir, bunker, cincarin, Cirkon, comi_pfc, debeli, djboj, djile1, Dorcolac, drgrozozo, Dukelander, Electron, franina, g_g, Gerilac, goranperović66, GORDI, Hans Gajger, HawX, hyla, Ice, iceburn, igorpet, IpMan, ivan1973, Jablan, Jeremiah, Jomini, Još malo pa deda, Kajzer Soze, klepesina, Kobrim, KUZMAR, lima, luka35, mercedesamg, Metanoja, Michellefromrezistance, MILO-VAN, Miloš.90, mirkoro, mist-mist, Moldovan, Natuzzi, nebkv, oldtimer, paja69, pein, PilenceM, Poof, raketaš, sekretar, shone34, Sirius, Solunac na steroidima, Sone0883, Soslan, spektorsky, stalja, Stepp, Stoilkovic, TripleTwo, tritonus, Tvrtko I, v82, vazduh, Velizar Laro, vensla, VJ, Vlada78, vladaa012, voja64, Vojo06, Weah88, XBMC, Zastava, zil10, zokizemun