Vodeni bombarder IL-76

2

Vodeni bombarder IL-76

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2007
  • Poruke: 426
  • Gde živiš: Gde cveta limun zut



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Nije 76, ali je 86, nije vojni, ali je fenomenalan snimak i mislim da mora biti na forumu! Smile



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Neverovatna priča dolazi nam iz SAD - naime, jedan IL-76 koji je iz ukrajine uvezla jedna američka kompanija da bi sa istim gasila požare, već tri godine čami zaboravljen na jednom malom aerodromu u Mičigenu.
U međuvremenu, više se ne zna ko je zapravo vlasnik i čiji je ovaj avion, niko ga ne traži i ne dolazi po njega kao da nikom više ne treba a i izgleda da je baš tako - evo cele priče....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

PS - ko ima para, može da ga pazari povoljno al prethodno da plati račune za struju, vodu, telefon, mostarinu..... Mr. Green

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

To je leteci tanker Il-78.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Da, piše IL-78 Wink - hvala na ispravci.
Umesto dopune gorivom trebao je da izigrava protivpožarca Wink

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Sad cu da protaraskam, ako me ne vara jedan Il-78 je trebao zaista biti tanker i to vojnimm avionima. Koristio bi se na vojnim vezbama od strane neke privatne kompanije.

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

ma neka ga poklone meni imam ja dosta stvari da poteram za srbiju odavde iz svedske a napravio bi i jedan sprat sebi haha Very Happy jbg kad kazu da se nezna cije Very Happy moj je/////// izvinjavam se sto sam malo skreno levooo s teme

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2009
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Kragujevac

offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

Mislim da je kod nas u Nišu-Ruska baza:



Dopuna: 02 Dec 2010 18:04

Još slika:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

a sta su one tri osmice pozadi izletele pre par godina... zao mi ih je kadih vidim ovako raskupusane i ostavljene na livadi... Sad

il je nesto predivno Zagrljaj cini ti se da ide 5km na sat kad slece. o zvuku da ne govorim.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2082 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 5 sakrivenih i 2025 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, awathorn, bankulen, Bgd123, Bobrock1, bojank, Botovac, Dejan_vw, DonRumataEstorski, DragoslavS, Duschi, esko_hz, EXIT78, gaga23, goran.vvv, Goxy1, HawX, Inner-Cell, IQ116, jalos, Japidson, kaput21, Kenanjoz, kinderpingvin, kybonacci, Litostroton, luka35, m0nstrum_, M74AB3, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, Milometer, mustangkg, neko_drugi, pirke96, pisac12, Rupert, S-G, sekretar, simicnenadbg, Slingshot, Solunac na steroidima, Srna, Tvrtko I, uruk, vaso1, VJ, vlada035, Weah88, xanadu, zlaya011