Vought A-7E Corsair II

4

Vought A-7E Corsair II

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

I Gusar, je prosao kroz, agresorski skvadron.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

LTV A-7A Corsair II



offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Ima li slucajno neko slike unutrasnjosti Corsaira al u boji ? Prostor unutar repa i kad se skine oplata sa zmaja.

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2011
  • Poruke: 780
  • Gde živiš: Beograd

A-7E



TA-7P

A-7P

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Mislio sam ovakvo nesto,ima li jos ko sta ovih otvorenih ?








offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Napisano: 18 Apr 2012 15:38

frenki1986 ::Ima li slucajno neko slike unutrasnjosti Corsaira al u boji ? Prostor unutar repa i kad se skine oplata sa zmaja.

Galerija sa 68 slika pa valjda ce nesto valjati Wink

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ima i ovo

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Walk...

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Predivna slika




Dopuna: 18 Apr 2012 15:57

Prikaz kabine

Ling - Temco - Vought A-7 Corsair II cockpit layouts, instrument panels and flight instruments



ostatak

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Skice


offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

Još malo grčkih:


offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Citat:A U.S. Navy LTV A-7E Corsair II aircraft from Attack Squadron 72 (VA-72) lies entangled in a barricade after an emergency landing on the aircraft carrier USS JOHN F. KENNEDY (CV-67). The pilot had detected a problem with the nose gear while returning from a mission over Iraq during Operation Desert Storm.


offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

@ Ray, svaka cast. Zna se ko je prijatelj.
Ziveli

Pravim jednu maketu A-7D pa planiram da dodam razne detalje unutrasnjosti Zagrljaj



Na kraju bi to trebao da bude ovaj al malo vise u istrosenom izdanju iz nacionalne garde USA. Smile

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Aha ,znaci D verzija te zanima. Smile

walk varijante D

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1674 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 1579 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, AleksSE, aleph_one, annon, Apok, Ares12356, Banovo Brdo, Bobrock1, bojank, Buzdovan, BZ, Car89, CHARLIE JA., Coabelgrade, cvale, Czrweni, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, dj.ape, Djokislav, Djota1, DonRumataEstorski, Drugsparrow, duro1990duro, Dzoni2412, Gall, Georgius, Glavonja049, GUARIN, HawX, HrcAk47, igorkozar83, Incognito, jalos, jodzula, Joint Chief, kolateralnasteta, konstruktor, Kredit, kuntakinte, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, Litostroton, ljubo70, luja, lukac, m0nstrum_, mig21, Mihailo Gazdić, Miler88, milimoj, Milometer, moldway, nebkv, Nemanja.M, nenaddz, neutrino, ObelixSRB, OgnjenMitric, Pantaaa, Papadubi, Parker, Pururin, rakivan, Raso75, Rupert, sales, scimitar19, Shinobi, shiro, Simonsen23, Srna, ssekir75, tecataki, tubular, Tvrtko I, Username1000, vaso1, vdeki, VJ, Vlad000, Woya, zlaya011, Žrnov, šumar bk2, 2001