Ruski UCAV ”Okhotnik-B” / ”Hunter-B”

7

Ruski UCAV ”Okhotnik-B” / ”Hunter-B”

offline
  • Pridružio: 14 Dec 2017
  • Poruke: 59

Interesantan tekst o potencijalnim dimenzijama letelice kao i dijagram na kome se vidi njena komparacija sa americkim H/47B
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466





offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Nije mi samo jasno kako ce da sakriju motor, jedino da ozbiljno izmene i produze oplatu u zadnjem delu.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22265

Ili u finalnu verziju nece ici taj motor.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

powSrb ::


Inteersantno, zasto su mu noge vezali sajlama?

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28408
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Da bi rasteretili nosnu nogu na koju je prikačena ruda za vuču.
Preko sajli deo vučne sile prelazi na glavne noge.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Mixelotti ::Da bi rasteretili nosnu nogu na koju je prikačena ruda za vuču.
Preko sajli deo vučne sile prelazi na glavne noge.


Naravno. Ali sta ce biti u buducnosti? Zar nije nosna noga projektovana za ta opterecenje. Kako ce da manevrisu na zemlji kad udje u sluzbu? Kaci sajle kad sleti?

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28408
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Vuča letilica (koje su u upotrebi po više decenija) uz pomoć sajli koje se prikačene na glavne noge nije ništa novo u vazduhoplovstvu samo treba obratiti pažnju.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

E pa vjerovatno nisam obracao paznju ovih decenija.

Aj budi drug pa postavi jednu sliku tog vucenja decenijskog

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28408
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Mpže i bolje ali na ovo prvo naleteh ...


na MiG-21




na Orlu






na G-4 omotana oko rude

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1055 korisnika na forumu :: 45 registrovanih, 7 sakrivenih i 1003 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, bigvlada, blatruc82, bojcistv, C-Gun, cakija, crnirocko, Desmond, Dovla, dukajov, dushan, Dzigy, ekipo26, esx66, Feller, GT, Ivoo, Jablan, komsija1, Lepi Jova, LostInSpaceandTime, MadMike, Manjane, MaRtInsrbija1993, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, mitja2512, moldway, neko iz mase, PlayerOne, PMsnow, Radogost, Radoslava, sasa87, styg, The Boss, The_new_Statesman, uruk, VBoss, yufighter, zlatkoa987, zlaya011, zziko, ČOBAN