Aerospatiale SA-341 Gazelle-Soko Gazela

59

Aerospatiale SA-341 Gazelle-Soko Gazela

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

aramis s ::Mislim da je obična H-42. Hera se poznaje po ovom kućištu ispod kabine. Jeste nezgodan ugao, ali bi trebalo da se vidi.



Evo malo boljeg ugla. Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

@Trpe
Lepa slika ali nisam mislio na taj ugao. Hera bi trebalo da ima osmatračku spravu (koja se vidi na tvojoj slici) i kućište na donjem i stražnjem delu kabine (koja se vidi na mojoj). Kod engleskih i francuskih Gazella se tu nalazila antena doplerskog navigacijskog uređaja, naš valjda nosi radiološke i hemijske senzore, a za dopler nisam siguran.



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Evo crnogorske Here 12703 i srpske 12712 ali bez opreme na krovu.



offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

aramis s :: Hera bi trebalo da ima osmatračku spravu (koja se vidi na tvojoj slici) i kućište na donjem i stražnjem delu kabine.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2010
  • Poruke: 391
  • Gde živiš: Beograd

Svašta nešto čovek nađe na internetu, pa reko' da podelim sa vama. Slike su ogromne, po par MB. Uživajte.




PS: Inače, u pitanju su Gazele britanske mornarice na povučenom nosaču "Ark Rojal".

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Crnogorske Smile



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Libanske gazele

Citat:Lebanese Independence Day military parade held on November 22, 2011

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2011
  • Poruke: 153

offline
  • Milos Stevanovic
  • Pridružio: 12 Avg 2010
  • Poruke: 220
  • Gde živiš: Leskovac

Jedan video, lik je jedno cetri pet puta preleteo iznad nas na nekih 2 - 3 metra
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2009
  • Poruke: 800

Modern Fighting Helicopters
Bill Gunston and Mike Spick

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1375 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 10 sakrivenih i 1290 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, bankulen, Baždaranac, Bloody, bokicacar, C-Gun, cavatina, Cirkon, Clouseau, crazydkure, crnirocko, darkkran, darkojovxp, DeerHunter, dejan1972, Djokislav, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, jodzula, konstruktor, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Lance Guest, laurusri, Lošmi, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, MaschinenPistole, mdp92, Milan A. Nikolic, MILO-VAN, Moldovan, nekdo, nenad81, Nole, Nomica, Orc, Panter, pfc74, pisac12, Pv123, repac, rovac, Sale0501, Savantije, Singidunumac, Smajser, sony771, Srki98, Srna, Str2022, SympathyForTheDevil, Szigetwar, theNedjeljko, tritonus, USSVoyager, VJ, xAlex2, Zanimljivo, ZetaMan, Zmaj Tolak, Zoran1959, zziko