Leteći tenk - borbeni helikopter Mi-24/Mi-35

461

Leteći tenk - borbeni helikopter Mi-24/Mi-35

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija


Фб



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Obala Slonovace... sa vidljivom zastavom Very Happy


Citat:Ivory Coast Air Force Mi-24s recently received rather more visible national insignia.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

+ Prvi izvadjen

Jos jednog su izvadili iz Dnjepra

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Izgleda su tada dok su isli ka Gostomelu stvarno izgubili dva kako je ovaj na snimku vikao, mi smo videli jedan u kadru.

Toni ::Jos jedno obaranje, snimak od prvog dana.
Citat:
17 russian helicopter flight over Kyiv water reservoir. The voice on the video screaming that shot down 2 of them. But it showing only one.
The 2nd one flights so low that touching the water surface about one second.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3541

Ocigledno je bar jedan clan posade pronadjen u olupini
Da li je i ona pominjana Ukro 29ka pala u isto jezero?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Pominjan je Vyshgorod, onda jeste rezervoar.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Top Gun 2





offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

@nebkv
Oba člana posade.Jedan je umotan,a drugog iznose iz kabine.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3541

Da,upravo tako
Mislio sam da je na svim fotkama jedno isto telo umotano a u stvari su to dva razlicita🙁

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22268

Sa teme "Rat u u Ukrajini..."
Apok ::Mi35. Колико се види са мањих дистанца дејствује него други хелихоптери.


Da li mi se cini ili je POVR lansirana na 0:27 otisla u tri lepe?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1206 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 8 sakrivenih i 1110 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, ArchaBasha, BaneM75, black venom, branko87, Chainsaw, Coabelgrade, Crazzer, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejan1972, dejanlule72, djile1, Dogma21, DonRumataEstorski, dskrlec33, dulleo, Duschi, Džekson, esko_hz, Gall, Georgius, glada, goran.vvv, Helket, ivan1973, jalos, JOntra, Kajzer Soze, Kenanjoz, kikisp, kolateralnasteta, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, Kvaka22, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, mainstream, Man1ac021, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mickey12345, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, morava_01, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Piani Jazzer, Pilence, ping15, pobeda, Prle90, probisic, promajauglavi, samo_citam, SamoGledam, saputnik plavetnila, sasics, scimitar19, Shinobi, Sin Boskic, Slingshot, Srki98, ssekir75, StalniPromatrač, theNedjeljko, Tvrtko I, VBoss, vidra boy, vjetar, Vladoj, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, ZlatniRez, zlaya011