MIL MI-8/MI-17

512

MIL MI-8/MI-17

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20874


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Senegal dobio MI-17-1V

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Mи-17 из 890.мхе у акцији помоћи сточарима на Сувој планини дотавио 65 бала сена.
извор: vs.rs

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2454
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Zanimljiv podatak da se helikopterom dostavlja seno. Za svaku pohvalu kako pilotima i vojsci srbije, hvala i tebi za sliku i poruku

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Letonska donacija za ukre

Citat:Former Latvian Mi-17 helicopter in service with the Defense Forces of Ukraine.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Овог су Летонци користили за ТИС.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3448

Уништавање морских дронова из МИ-8, на снимку се види десјтво НРЗ и митраљеза, чини ми се да је ово прва употреба НРЗ без лобовања у СВО
Citat:Эксклюзив подъехал. Уничтожение БЭК силами Армейской Авиации.
Относительно недавно пара экипажей вертикальных, уничтожили ~5 БЭКов (безэкипажный катер) ВСУ. Один был уничтожен с помощью НАР, все остальные доблестно расстреляли стрелки с вертолетов.
Мужчины красавчик! Наклейки к вам уже уехали

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22268

kybonacci ::...чини ми се да је ово прва употреба НРЗ без лобовања у СВО...

Nije, prvih par dana/nedelja su pokusavali da ih koriste direktno (Hostomel je mozda najpoznatiji slucaj), ali je to jako brzo prekinuto zbog opasnosti od PVO, pre svega LPRS.

offline
  • dac 
  • Super građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2020
  • Poruke: 1235

Ovako uništavanje ne znam koliko je efektivno. Da ga mitraljezom skine, to bi bilo super i jeftino. Ali umesto ovih NRZ-a, da je imao jedan laserski navođen. Verovatno bi bilo efikasnije, ne znam da li i jeftinije. Možda bolje da je imao topove u kontejnerima za ovako nešto?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1378 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 5 sakrivenih i 1294 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, aleph_one, b_z_b, blatruc82, Bodin86, bokicacar, brandža84, Bubimir, Cicumile, Cirkon, debeli, Dimitrise93, Djokislav, Dogma21, Dovla 1980, Draganeli, Duce, dukajov, Dukelander, ElGenius, esko_hz, esx66, france93, gasha, Georgius, goranvas, Goxy1, jodzula, Još malo pa deda, Kadzo, komsija1, Koser, Krin, Krusarac, kunktator, Lance Guest, laurusri, Lepi Jova, ljuba.b, LjubisaR, ludiagresivan, MadMike, markolopin, MB120mm, Milos ZA, nekdo, neutrino, Nikolajevic, OKT, Paklenica, Pavel Medved, Peruta, Pilence, PMsnow, proka89, Remain, Ripanjac, sap, sasa87, Sharpshooter, sistem22, SpaDej, sspp, stagezin, stokssone, tm, Tvrtko I, vathra, VekiJ, VJ, Vozd0714, Vrač, Wehicle, XBMC, yip314, Zrcalo, Žrnov, Đurđevdan, 79693