Srbija i Ukrajina razvijaju srednji helikopter

4

Srbija i Ukrajina razvijaju srednji helikopter

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 802

stegonosa nisam napisao da nam NETREBAJU samo sam napisao da nam je PVO I SU-30 POTREBNIJI! Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8223

Da, ali ako gledas cene helikoptera mozes da kupis celu transportnu eskadrilu za jedan avion i to ne SU-30 koji je skuplji, za njega verovatno mozes (skoro) dve.



offline
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 802

stegonosa jeste da su jeftiniji ali nama treba PVO ojacati i max 16 SU-30. jer gledaj realno STA je potrebnije. sta mozemo sa helikopterima u slucaju/nedo bog/ napada iz vazduha!a za pesadiju imamo sredstva za relativno brzo prebacivanje na polozaje. Wink

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

Prazna prica. Zar treba sada da se objasnjava cemu sluze transportni helikopteri i zasto nam trebaju ? Mnogo vam je trebalo da stignete do Suhoja....

A ovo je sve bezveze. Kupite 15 novih MTV-5( moze i iz dva dela) ili nesto od serije 171 sh i nadalje V1,2,3,5... kad vec hocete helikopter i ne tupite.
Kad vec hocemo da se igramo razvoja avijacije nek se ulaze u veci turboprop od Laste 95, laki transporter( zamena za AN-2, padobranska obuka, transport...), razne BPL i na kraju naoruzane BPL. To moze. I naoruzanje za iste.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Prazna prica, sve u sklopu predizborne kampanje i tu se sve zavrsava! GUZ - Glavom U Zid

offline
  • sve što ne treba
  • Pridružio: 27 Sep 2011
  • Poruke: 293

залудан поп и говеда крсти-то је принцип рада нашег М.О

offline
  • Uzicki Tigeri-elitne tinejdzerske revolucionarne jedinice koje se bore za ujedinjenje Severne Koreje
  • Pridružio: 30 Mar 2012
  • Poruke: 49
  • Gde živiš: ZIVIM U UZICAMA

TOP GUN ::Prazna prica. Zar treba sada da se objasnjava cemu sluze transportni helikopteri i zasto nam trebaju ? Mnogo vam je trebalo da stignete do Suhoja....

A ovo je sve bezveze. Kupite 15 novih MTV-5( moze i iz dva dela) ili nesto od serije 171 sh i nadalje V1,2,3,5... kad vec hocete helikopter i ne tupite.
Kad vec hocemo da se igramo razvoja avijacije nek se ulaze u veci turboprop od Laste 95, laki transporter( zamena za AN-2, padobranska obuka, transport...), razne BPL i na kraju naoruzane BPL. To moze. I naoruzanje za iste.


sta je MTV-5?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

MI-8 MTV 5 Sad

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Možda malo prejako reagujemo na celu ovu stvar, ipak su to samo razgovori. Sad neki od tih razgovora se uspešno realizuju, np. Lasta i Nora, dok je za neke druge potrebno nešto više vremena.... i para Smile to je sve.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Mozda si upravu, ali kad se neko kiti izvoznim uspesima Lazara, Pegaza, i sl, dodje mi da ...
To prolazi kod sire javnosti, ali kod boljih poznavaoca izaziva samo GUZ - Glavom U Zid

01 Apr 2012 13:08 Toni Zaključavanje topica Razlog: Da nebi pisali u prazno i nabijali broj stranica, kljuc dok se ne pojavi nesto konkretno.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 956 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 879 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., b_z_b, bavar357, bojan_t, bokisha253, BrcakRS, C-Gun, cemix, Citalac, crnirocko, DeerHunter, Despot1, Djota1, doktor1964, Dolinc, doom83, draganca, Dzoni2412, Džekson, ekipo26, Electron, Georgius, gost321, goxin, Haris, IpMan, IQ116, jarovitt, jodzula, K2, Kapo64, Krusarac, Lance Guest, Litostroton, luka35, mat, MB120mm, mean_machine, micke83, milanpetkovicv, Milos ZA, mnn2, nenad81, nikolapetkovic, nnovakis, Nole, OldKresoje, pein, PlayerOne, procesor, proka89, repac, rovac, sabros, shlauf, sicer2012, Sir Budimir, spalev, Srna, styg, superwhy, tanakadzo, Tvrtko I, Vladoj, xAlex2, Zastava, Zdenko, Zmaj Tolak, ČOBAN