Oružje budućnosti-Ometači bombi i IEN (IED)

6

Oružje budućnosti-Ometači bombi i IEN (IED)

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33444

Prebacio sam ovde. Ovde odgovara bolje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • vrabac 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2010
  • Poruke: 4957

Dejane odakle ti Infauna fotke. Imaš li neke TTZ? Esi ti iz RR i RTR što bi rekli Rusi?
Ako jesi imaš li nešto o sistemu Sbor?



offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

s military photos na ruskom delu, nemam te slike.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37724
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Borba protiv IED...

Joint Publication 3-15.1 Counter-Improvised Explosive Device Operations

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Citat:This publication provides joint doctrine for planning and executing counter-improvised explosive device (C-IED) operations. It outlines responsibilities, provides command and control considerations, discusses organizational options, details the C-IED process and attack the network methodology, and introduces models for coordinating with C-IED supporting organizations.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2012
  • Poruke: 405

Dejan84 ::New electronic warfare vehicle for VDV "Infauna".



meni se svidja kako je vozilu uvecan volumen,unutarnji prostor, izgleda bas mocno....

online
  • Oscar  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2010
  • Poruke: 807

^Tako je uvecana i sanitetska verzija i jos neke,

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33444

10 komada za juzni vojni okrug

Citat:РЭБ "Инфауна"



Citat:РЭБ "Леер-2"



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1242 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 9 sakrivenih i 1158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Asteker, awathorn, Ba4e, Baždaranac, belov, bestguarder, bigvlada, Botovac, Bubimir, C-Gun, cemix, Cirkon, Colt D, CrveniSolaris, dejanbenkovic, Deki Duga Devetka, desmeki, djboj, djonsule, dmitarche, DuškoMraz, Dzoni70, Dzuki, Džekson, Flanker-G, Gitzherai, ikan, Ikica977, Koplje, kunktator, Lance Guest, Makarid, mercedesamg, Mi lao shu, mikoyan21, Mile14, moldway, MrG, nekdo, nenad81, nesa1962, Niki2024, nnnnnnnnnn, nobutado, Novakomp, nuke92, oddsock, Oscar, Panter, peradetlić, Petar888, pfc74, Pilence, Polifon, repac, Risbo_Boris, S94, SDsd, Semberija, shone34, shota91, Sirius, skvara, Sone0883, Stefan M, stegonosa, tomo2, Velizar Laro, x9, XBMC, YugoSlav, zemljanin, zlaya011, zule2