Porez na oružje

1

Porez na oružje

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Pa ako uzmemo da su pištolji u kalibru .22LR često upotrebljavani za profesionalne likvidacije i 6,35 mm može da posluži. Naravno za oružje u ovakvom kalibru je potrebno dosta vežbe kako bi se instiktivno pogađalo u vitalne zone.



offline
  • marat 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2007
  • Poruke: 594

Ona nesrecna Libijska djevojcica je na Jajincima dobila pogodak sa metkom 6.35 i jedva ostala ziva.



offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5451

I da ga bacis u reku opet bi placao porez.
A sto se poreza tice nije bas da nije opterecenje. Pa vrednost poreza prelazi vrednost pojedinog oruzja. A da ne racunamo koliko se plati u npr. 10 godina. I zasto? Onaj ko ima legalno oruzje mora da placa a ko ima ilegalno nikom nista odnosno platice samo ako mu slucajno pronadju.
Gde se jos u svetu placa porez na posedovane oruzja? Ako neko zna neka napise, ja ne znam.

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Još jedan u nizu harača, ali šta se može?

Da ga "prebacim" u trofejno? Ne bih, bar ne još uvek...

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5451

10x10 ::Jos uvek ne placamo porez na vazduh.1

Dopuna: 15 Avg 2009 12:57

Nisam trebao da ovo napisem mozda neki politicar i cita ovaj forum. Pa jos da budem kriv ko idejni tvorac



Ko zna mozda u narednom rebalansu i to bude predvidjeno.

Ali imaju one cokoladice AERO koje se naravno placaju. Tako da tu indirektno placamo porez na vazduh. Laughing

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5451

@luger
To u Srbiji ne bi moglo da bude nikako. Kod nas je tako nesto udomenu naucen fantastike. Gde bre Srbin da proda pistolj? Ili bi ga prodao i na crno kupio bar 2-3.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 932 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 9 sakrivenih i 868 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 04bokibole, 4. Ozrenska, A.R.Chafee.Jr., airliners, blatruc82, bokicacar, boranin45, burevestnik, carinko, Cicumile, Ciri1994, crnirocko, Darko Jovanovic, deLacy, Denaya, draganche.rs, Flanker-G, Fructo, Frunze, IpMan, Jaz, kovac9mm, Kruger, Lieutenant, mat, mercedesamg, milan.tatanac1, mile.ilic75, Milometer, mkukoleca, Motocar, nemkea71, nisamBot, OKT, orah, Pekman, peradetlić, Petarvu, Pilence, Pururin, raster12, RJ, Sharpshooter, Srki98, ssekir75, tanakadzo, TheDictator, Tvrtko I, USSVoyager, vathra, veljko82, vladulns, zillbg, Zmajac