Porez na oružje

12

Porez na oružje

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2015
  • Poruke: 1201

A sta ces sa oruzjem? Ako emigriras, nemas mesto boravka u Srbiji, a onda ni mogucnost da imas registrovano oruzje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bravar ko drug Tito!
  • Pridružio: 28 Apr 2014
  • Poruke: 917
  • Gde živiš: Tu i tamo vise ni ja neznam!

Pa sta dok placa porez sve je ok.....Ako prave problem prebaci ga u navijacku kategoiju i ne placa porez plus ima dozvolu za nosenje....



offline
  • Pridružio: 10 Feb 2017
  • Poruke: 180

U BiH, po zakonu, ako odlazis iz zemlje duze od cini mi se 60 dana, moras oruzje predati u nadleznu policijsku stanicu na cuvanje.

offline
  • RecA  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jun 2013
  • Poruke: 580
  • Gde živiš: Mala Kolumbija :)))

Kolko ja znam kod nas mozes da ostavis u klubu na cuvanje zajedno sa oruzanim listom

offline
  • Pridružio: 08 Mar 2017
  • Poruke: 261
  • Gde živiš: Beograd

Krenulo uručivanje poreza na oružje:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Miroslav Cvejić
  • Inženjer elektrotehnike
  • Pridružio: 19 Jun 2016
  • Poruke: 103
  • Gde živiš: Vilnius, Lithuania

Tamo gde idem može online da se podnese zahtev za dozvolu da se donese oružje kao i da se traži dozvola. Lokalno življe najviše nervira što mora sef da se ima Smile

Ispitaću kad bude viza gotova pa ćemo da vidimo šta i kako dalje sa igračkama.


Stigla koverta sa rešenjem za porez za ovu godinu. Izgleda su me častili ona 3 meseca prošle godine. Smile

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2011
  • Poruke: 152

U martu ove godina sam prodao jedan pištolj,i redovno ga uz kupoprodajni ugovor odjavio u Mup-u. Sada je porez za isti pištolj stigao I meni I kupcu. Šta da radim?

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

Odes u poresku sa kupoprodajnim ugovorom i rijesis problem.

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2017
  • Poruke: 72
  • Gde živiš: Zaječar

danilopu
Ја сам у Јуну ове године пререгистровао (уствари шатро купио - јер је "лакша" папирологија тако) ћалетов пиштољ на себе. Данас је стигао порез за период 01.01.-31.12.2017. на његово име (иако је он пиштољ "продао" негде у Јуну 2017.). И да, не би ме чудило да стигне порез за исти пиштољ и на моје име...

offline
  • Pridružio: 08 Mar 2017
  • Poruke: 261
  • Gde živiš: Beograd

Ja sam kupio-registrovao pre oko 2 nedelje, prekjuče mi već stigao porez za period 01.01.-31.12.2017.
Naravno porez u punom iznosu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2915 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 6 sakrivenih i 2838 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9191vs, aleksandar11332, bb929, benne, bigbear, blankspace, bozonspeedlab, cuculo, cyprus, dejan.7951, dendrit86, flavius89, france93, gajasvi, goxin, Great White, ivran064, jalos, Jaz, K-1A, Kadzo, Khaless, KizJ, kunktator, MadMike, Marko Marković, Mcdado, Mercury, Miha79, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, milutin134, Mis uz pusku, Misterrno, mkukoleca, moldway, MountAndBlade, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, Nikolajevic, nisamBot, OKT, Orc, Pekman, Permaldar, Plavi1, Polifon, Radoslava, Recce, Remain, S2M, Sharpshooter, skok, superwhy, tamno.nebo, tm, tomo2, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, Veless, Vlada1389, vojnik švejk, vukovi, wulfy, XBMC, zaoka, zokilivac, Zrcalo