Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1000

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13028
  • Gde živiš: Srbija

alimpije ::Meni se baš i ne čini da ti poštuješ bilo šta i bilo koga osim sebe.

Opet skupljas sto veci broj poruka, aj dobro.



offline
  • Pridružio: 25 Jun 2013
  • Poruke: 0

BukefalWing ::ksenofont ::Владо благо теби,а где си наручио пошто ја не могу да га нађем на њиховом сајту
011/711-89-19. Na ovaj broj naruči, jednostavno je. Samo požuri! Bar je meni čovek učinio koji radi u M-hobby-ju. Izvinjavam se ako sam otišao u off, mada mislim da nisam... Bar se nadam. Bebee Dol



хвала пуно,видећемо



offline
  • Pridružio: 04 Dec 2012
  • Poruke: 1

Pošto je off topic in, drugari srećna nam 1000-ta stranica. Živeli!

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Ž I V E L I Exclamation Exclamation Exclamation Srećni mi bili i što više aviončića sakupili Ziveli Ziveli Ziveli
P.S. Na 1000-toj stranici, bez razmirica molim ! Mr. Green

offline
  • dakara 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Okt 2012
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Indjija

Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
***stranica Smile

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2012
  • Poruke: 0

Eto docekali smo jubilarnu 1000-tu stranicu sa nama omiljenim Mig-om 29. Zaljubljen
Tek smo stigli do broja 35, i ceka nas jos mnogo modela nadam se...pa neka ih sakupimo sve. Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2012
  • Poruke: 3

Spiritwalker ::Pošto je off topic in, drugari srećna nam 1000-ta stranica. Živeli!
Ispunila mi se želja od pre par dana! Da 1000-tu stranicu dočekamo govoreći o MiG-u! ŽIVELI! Ziveli

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2012
  • Poruke: 0

ayy 1000 stranica ne verujem!! Very Happy SVE NAJBOLJE SVIMA

offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

Napisano: 27 Jun 2013 17:10

Слетео је Рус као да је чекао хиљадиту страницу. Вотка је отворена...

Dopuna: 27 Jun 2013 17:25

Макета је САВРШЕНА, још једном хвала Војвођанину на информацији!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2366 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 2305 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, A3C, Abebe Bikila, awathorn, bobomicek, Borkanović, branko7, Chainsaw, Cvijo_ue, Darth Wader, dj.ape, dragoljub11987, Ezbuck, gaga23, Georgius, GrammaticalAnalysis, Grebostrek, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, Jozo74, Kordon, kuntakinte, Laluvr, littlebunny, ljubicad7, marko.markovic, MB120mm, Mi lao shu, Miler88, Miletić Zoran, Mldo, monomah, MountAndBlade, N.e.m.a.nj.a., nenad81, oganj123, pacika, Parker, Petarvu, Pururin, Ray1973, royst33, samo_citam, Sarmat, sekretar, septembar, SirOliver, starlights, Tas011, Tvrtko I, vazduh, vukan0799, Weah88, WELJKO, wolverined4, zlaya011, šumar bk2