Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

753

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2012
  • Poruke: 0

Prijatelji ajmo neka slicica EF ako ste uzeli.......... Ziveli Ziveli



offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Ne znam da li ste primetili ali izgleda da su stranice smanjene tako da smo trenutno na 753 Smile



offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Evo, čuo se sa Dačonijem, ima dve vrste: austrijski i britanski, različite boje i oznake. Lepši austrijski. Više o ovome nek kaže i slika Dačoni. Izvoli !

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Znaci opet 2 aviona,pa koji nam zapadne.

offline
  • Krx  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Ludwig Von Schneller
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Miami beach

Au jbt! Shocked Nema me da vas pratim 2 dana a vi spicili 400+ strana !? Sta se desava Question

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2012
  • Poruke: 0

CINI TI SE :p

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Smanjene su strane,Krx .Ajmo slike,alo Kragujevac zove Beograd.

offline
  • Pridružio: 15 Jan 2013
  • Poruke: 0

Napisano: 15 Jan 2013 18:51

Sace slike Wink Inace izbacili su novu kolekciju " Taksi vozila sveta" tako nesto Smile izasao je prvi broj i kosta 150din Smile

Dopuna: 15 Jan 2013 19:01

















Dopuna: 15 Jan 2013 19:03

Inace Austrijska verzija Smile posto postoje Austrijska i Engleska verzija aviona...nakon Heinkel-a stize nam F-22 Raptor Smile inace EF je odlicno odradjen zaista samo obratiti paznju na stajni trap Smile inace fali dekal na repu na austrijskoj verziji o.O

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Zaista sjajno urađen model, samo je bez boje - šteta. Ova boja je, boja sirove plastike. Nisu se ni trudili da ga oboje. Ist je kao Tornado - neobojen. Ne znam zašto su ovi podkrilni rezervoari u obliku banane (oba)?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

Pa zar nisu mogli ove rakete da ofarbaju ? Nekako mi izgleda bas kao decija igracka.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4108 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 4030 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amonsrb, Apok, Asparagus, bato_banjaluka, bavar357, bestguarder, Betta, boromir, BWG, cikadeda, Cirkon, Coabelgrade, comi991, Daba75, dejan1972, dejankm, dinamik, DJ Brain(w)rack, djile1, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusanobr, Dusko_Dugousko, Glavonja049, igorkozar83, istina, Jablan, jalos, Jomini, K a s p e r, kalens021, karakaj, kikisp, Kriglord, Lazur_01, leptirleptir, louderik, luka35, m0nstrum_, Metanoja, mgolub, Mihajlo, milivoje_vatrogasac, MiloradKomadic, mladen.zovko, Mrav Obrad, Ndsk, obsc, oldtimer, Pavel Medved, Petar888, ping15, Pururin, Qvazimodo, radza1, redstar72, repac, S2M, sevenino, Sharpshooter, Simonsen23, spikespiegel832, Srky Boy, Stoilkovic, Velizar Laro, Vlada1389, Vlajman1957, Vrač, wolf431, zax22r, ZlatniRez