Doviđenja u sledećem ratu?

8

Doviđenja u sledećem ratu?

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

udbas ::Dovidjenja u sledecem ratu...

Upravo tako! Lepo si ti podsetio, samo što ova dvojica ne ''slušaju''.


Pažnja : na početku teme lepo piše ''Doviđenja u sledećem ratu'', a ne ''šta je bilo u prošlom ratu''. To ni u blogovima ne dozvoljavamo. Ovo nije ni chat ni kafić posle trećeg piva. Shvatite ovo kao javnu opomenu , a inače su vam ''kartoni'' puni do vrha...



offline
  • Pridružio: 27 Jun 2009
  • Poruke: 390
  • Gde živiš: Prijepolje-Srbija

Jest da je parodija al su uboli 100%



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1497 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 12 sakrivenih i 1396 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bojcistv, bpop, Ca6otep, cekic, Cirkon, coaaco, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Goxy1, Great White, Grebostrek, Hans Gajger, helen1, Helket, iceburn, ILGromovnik, istokzapad, Jeremiah, Kurgan, Lazur_01, lord sir giga, Marko43, markolopin, mean_machine, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, MiroslavD, Mladen55, mm1811, Moldovan, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, Oscar, pablojepao, padamacki, Parker, Piani Jazzer, ping15, pisac12, PlayerOne, pobeda, Regrut Boskica, Remain, royst33, S-G, samo_citam, scimitar19, Shinobi, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, veljkovicdani, vidra boy, VJ, Zoran1959, Zorge, |_MeD_|, 1324