Nasi vojni avioni negde iznad nas

47

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3315
  • Gde živiš: i ja se pitam...

evo neka osmica zvrnda uokolo.



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Upravo je MiG-21 proleteo tacno iznad Karlovaca!! Ziveli Zagrljaj

Dopuna: 18 Avg 2010 9:46

Evo ga jos jedan kec, tacno iznad mene. Po silueti bi rekao da je dvosed, nisam siguran ali svejedno vazno je da se leti Zagrljaj Ziveli

Dopuna: 18 Avg 2010 11:54

Jos jedan MiG Very Happy Zagrljaj Ziveli



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

gledaj po usisnom konusu ako vec ne vidis siluetu.....tako ces najlakse izvaliti dali je UM ili Bis

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2010
  • Poruke: 20

Jedna gazela je danas oko 18 casova vise puta nadletela Ar.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Данас послеподне Ми-8 (17?) летео изнад Батајнице.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Данас прелетео Ан-26 изнад моје куће, али много високо.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3844
  • Gde živiš: JAGODINA

Gazela malopre preletela iznad JA. Porepoznao je po zvuku motora... Very Happy
Evo još jedne!

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Upravo je An-26 proleteo iznad Karlovaca! Smile

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2008
  • Poruke: 177

Две Газеле прелетеле преко Ниша око 19:45 , летеле у правцу Пирота и Димитровграда касније још једна после неких 5 минута одлетела у истом правцу. Очекујем да ће се вратити убрзо назад на Нишки аеродром!

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Данас летео АН-2 над мојим градићем Zagrljaj (стандардна мисија ликвидације ситних летећих терориста-крвопија хемијским наоружањем Cool ), и овог пута и изнад моје куће тако да ево пар свежих фотографија да ваљају од 20 усликаних Mr. Green




Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1039 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 10 sakrivenih i 922 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksej, amaterSRB, Ares12356, Arhiv, Bosnjo, bounty hunters, branko7, branko87, BSD, burevesnik, Buzdovan, Centauro, Cicumile, cikadeda, crazydkure, d.arsenal321, dekan.m, Djokislav, dmarx1, doktor097, Dorijan Grej, Dragon Order, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, g_g, Georgius, GH69, goxsys, Great White, gregorxix, GveX, iceburn, Ikica977, Incognito, Iskander, jon istvan, Jose, Jozo74, Karaula, Khaless, kinderpingvin, kinez88, Kobrim, kolle.the.kid, komenski, Kozi-RS, kybonacci, leopard83, Lep1na, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, MarijaC84, Marko Marković, maxim_von_burdengate, mean_machine, Medojed, mercedesamg, mikrimaus, Miler88, Milovan Dinic, mm1811, Moldovan, moldway, Motocar, nevjerna beba, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Piani Jazzer, Piicoki, PitterBg, posmatrac300, Radoslava, Raso75, ruma, S-lash, Sale0501, Sass Drake, Sirius, Slingshot, Sonic, sonico, spalev, spikespiegel832, Srki98, Srky Boy, Srle993, starlights, stegonosa, synergia, TangoSix, Titan, vaci, vazduh, Vlada78, Vlado82, Volfero, vpetrovic, vrgudinac, Walter Kurtz, wolverined4, zarko5566, Zoran1959, 79693