Nasi vojni avioni negde iznad nas

66

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Sta li radi u subotu? Smile



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

I ja se pitam.. Smile Vikendom sam jedino 26ice navikao da gledam i cujem Smile



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

Citat:9.10.2010 - Zemun - veci avion cetvoromotorac - poprilicno bucan (mislim da je An 22) - sleteo na Batajnicki Aerodrom - prethodno napravio prilaz preko Borce pa niz Dunav pa na pistu



Zna neko nesto ?

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

nagadjacu, mozda delovi za 29tku, ruski strucnjaci zbog raketa ili nesto slicno?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

Mercury ::nagadjacu, mozda delovi za 29tku, ruski strucnjaci zbog raketa ili nesto slicno?

Veliki je to avion za tako nesto sitno. Ne znam

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da jesu Rusi... Smile

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Dosli su da uzmu MiG-ove 29 nazad.Toliko su popizdeli sto smo nesposobni da ih drzimo u letnom stanju da je k-dant VVS rekao e daj sklanjaj te ona 4 komada odande dok ih nisu unistili greota vise bre kretenima davati avione.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

archer ::Dosli su da uzmu MiG-ove 29 nazad.Toliko su popizdeli sto smo nesposobni da ih drzimo u letnom stanju da je k-dant VVS rekao e daj sklanjaj te ona 4 komada odande dok ih nisu unistili greota vise bre kretenima davati avione.

Svaka cast na ovome !!! Ziveli

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Pridruzujem se!

Cini se da Vojska a posebno MO nisu nesto zainteresovani za njih.

Bolje da se vise ne blamiramo i da se stave ili u Muzej ili da ih damo Rusima pa neka tamo bar lete.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

a da ih prodamo bugarima za 1e po komadu, ono kao stize eurofajter Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 908 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 830 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, _Rade, Aleksandar Tomić, alex71, Apok, arezina, Ben Roj, BlekMen, Bombona, C-Gun, Cirkon, darionis, dd201176, dijica, drgrozozo, drimer, dusanobr, dushan, Džekson, esx66, goxin, GveX, Hans Gajger, HogarStrashni, HrcAk47, igorkozar83, Ilija84, Jester, jodzula, JOntra, Kajzer Soze, Kalem, klepesina, Koser, kybonacci, lanishtefm, Linda, luka35, Mali Rambo, Marko Marković, mat, MB120mm, mercedesamg, MIG-3, MIKI63, Miler88, monomah, nebidrag, nelezele, Niki2024, nuke92, Parker, pein, Pero, Piani Jazzer, Plavi1, read-only, samo_citam, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, Spreewerk, sslay, Tanjagre, Ulzana, Vanderx, Vilhelmus, VJ, Vrač