Nasi vojni avioni negde iznad nas

503

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Vladko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2010
  • Poruke: 16

Po zvuku bih rekao da je G-4 preleteo Borcu i otisao ka Pancevu



offline
  • Mile
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 52
  • Gde živiš: Šabac

Мислим да је Г4 сад прелетео Шабац. Мало је магловито



offline
  • aleksa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2011
  • Poruke: 7

Dva Orla iznad Niša.

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

an preko kg,culi su se i mlaznjaci...

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Mig 21 dva brisanjca iznad grada, napokon...

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2011
  • Poruke: 13

@aleksa
Jel si siguran da su bili orlovi? Jedan je imao dole krila (galeb g4), a drugi koji sam video me je jako podsetio na Mig21 zato sto je srebrne boje i jako je podsecao na oblik strele. Ali ovo nije sigurno jer ipak ja nosim naocare Smile

offline
  • aleksa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2011
  • Poruke: 7

v0idmp3 ::@aleksa
Jel si siguran da su bili orlovi? Jedan je imao dole krila (galeb g4), a drugi koji sam video me je jako podsetio na Mig21 zato sto je srebrne boje i jako je podsecao na oblik strele. Ali ovo nije sigurno jer ipak ja nosim naocare Smile


Pa sad i nisam siguran, bilo je visoko i kroz oblake...

offline
  • Pridružio: 28 Maj 2011
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: Nis

Последњи беше 21. Very Happy

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Uh kako sam bio srecan kad sam ga video...U Nisu nije leteo 5,6,7 godina sigurno a poslednji put sam ga uzivo video na aeromitingu na Batajnici

offline
  • aleksa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2011
  • Poruke: 7

Napisano: 24 Feb 2015 17:59

zox-ni ::Uh kako sam bio srecan kad sam ga video...U Nisu nije leteo 5,6,7 godina sigurno a poslednji put sam ga uzivo video na aeromitingu na Batajnici

Da nije neka 21-ica bila u Nišu na aeromitingu 2011.

Dopuna: 24 Feb 2015 18:14

Evo ga ponovo. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 945 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 0 sakrivenih i 926 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, blue, darkkran, Duck of Death, Kriglord, kybonacci, Leonov, Lepi Jova, Mane88, Metanoja, mkukoleca, nemkea71, nuke92, Otto Grunf, pirke96, repac, tamno.nebo, veljko82, Zastava