|
Poslao: 23 Feb 2015 12:56
|
offline
- Vladko
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 14 Apr 2010
- Poruke: 16
|
Po zvuku bih rekao da je G-4 preleteo Borcu i otisao ka Pancevu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2015 13:57
|
offline
- zox-ni
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 28
- Gde živiš: Nis
|
Mig 21 dva brisanjca iznad grada, napokon...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2015 13:59
|
offline
- v0idmp3
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 22 Nov 2011
- Poruke: 13
|
@aleksa
Jel si siguran da su bili orlovi? Jedan je imao dole krila (galeb g4), a drugi koji sam video me je jako podsetio na Mig21 zato sto je srebrne boje i jako je podsecao na oblik strele. Ali ovo nije sigurno jer ipak ja nosim naocare
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2015 14:09
|
offline
- aleksa
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 05 Okt 2011
- Poruke: 7
|
v0idmp3 ::@aleksa
Jel si siguran da su bili orlovi? Jedan je imao dole krila (galeb g4), a drugi koji sam video me je jako podsetio na Mig21 zato sto je srebrne boje i jako je podsecao na oblik strele. Ali ovo nije sigurno jer ipak ja nosim naocare
Pa sad i nisam siguran, bilo je visoko i kroz oblake...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2015 17:05
|
offline
- zox-ni
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 28
- Gde živiš: Nis
|
Uh kako sam bio srecan kad sam ga video...U Nisu nije leteo 5,6,7 godina sigurno a poslednji put sam ga uzivo video na aeromitingu na Batajnici
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2015 18:14
|
offline
- aleksa
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 05 Okt 2011
- Poruke: 7
|
Napisano: 24 Feb 2015 17:59
zox-ni ::Uh kako sam bio srecan kad sam ga video...U Nisu nije leteo 5,6,7 godina sigurno a poslednji put sam ga uzivo video na aeromitingu na Batajnici
Da nije neka 21-ica bila u Nišu na aeromitingu 2011.
Dopuna: 24 Feb 2015 18:14
Evo ga ponovo.
|
|
|
|
|
|