Nasi vojni avioni negde iznad nas

629

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

Sale , hvala Ziveli

A sada linkovi:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Zagrljaj



offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1623
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Samo neka cepaju....uh kako bih voleo da mogu i ovde da ih gledam..



offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1233

Ма и ти си пријатељу близу границе, нема теорије да ће неки пилот до тамо да наврати.

Пре неких месец дана смо били у БГ-у и станем на паркинг колима на оном неком новом насељу, што га зову Динкићево насеље и покажем сину како се види авион како слеће на аеродром Никола Тесла, а он жури сирома да се откопча из дечијег седишта и да изађе напоље из аута да види авион и од ужурбаности не успева да изађе на време и почне да плаче и не може се утешити, колико му је криво што не види авион. И није се дао смирити и поред свих мојих убеђивања, да ту авиони слећу сваки час, све док није видео следећи авион. Е, кад су кренули, један за другим лагано да слећу, онда се и он мало прибрао.

Ето, колико је то јадно и бедно код нас, да ништа ниже од 10км код не лети.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

U Niš noćno letenje, čini mi se po zvuku G-4, samo sa malo redjim prolazima neko sinoć.

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sa svecanog doceka Smile

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 158
  • Gde živiš: Nis

Mislim da je bilo malko forsažiranja i sada.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

колко копчам два орла и један г4?

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Letacki dan upravo zavrsen,sa produzenim nocnim letenjem...Bilo je forsaza ali ne kao juce...Danas su bili malo rezervisaniji i imali su sasvim druge elemente u letackoj obuci...
Da dva NJ22 i jedan G-4.

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1233

Samo jedan mali pozdrav za naše južnjake. Skroz odavde sa severa.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Vladko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2010
  • Poruke: 16

MIG-29 iznad Borče. Pravac ka jugu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2574 korisnika na forumu :: 114 registrovanih, 12 sakrivenih i 2448 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, 9191vs, AC-DC, ALEXV, Aristotle2002, awathorn, b_z_b, berste23, Bickoooo, bojan313, BOOM COMPANY, boromir, branko7, Brankojle, brufen, Bubimir, cakija, Car89, carinko, CHARLIE JA., Cicumile, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, CrveniSolaris, dane007, Dare, dekan.m, Deki Duga Devetka, delrey, Demi87, doktor097, doragan, Dragon Order, Duce, DuškoMraz, Džekson, Electron, Feller, Georgius, Goksi95, goran.vvv, Great White, gregorxix, HrcAk47, igorkozar83, Jablan, Jerry Drake, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, Kawasaki1000, komenski, komsija1, Koser, Kvazar, kybonacci, ladro, lcc, lima, Litostroton, Magarac, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Medojed, miki kv, mikoyan21, milenko crazy north, milimoj, MilosM, Moldovan, momcilob55, naki011, Nepopravljivi, neutrino, Njubara, Orijen, pablojepao, pein, peradetlić, Permaldar, Petar888, pristinski korpus, procesor, RajkoB, Ray1973, rovac, Rumun2000, S-lash, SirOliver, Sky diver 29, SOVO515, Srle993, Stojan Mrsavi, superwhy, TangoSix, Topaz9, Troja, tubular, ujke, Urke_82, varda, virked, VJ, Vlada78, Vladoj, vrgudinac, wolverined4, yufighter, YugoSlav, Zec, Zmaj Tolak, zoran77, Zvonkozvonko